Menu
Menu

Panasonic Lumix DMC-XS1

Panasonic Lumix DMC-XS1

Panasonic Lumix DMC-XS1

Kód výrobku: DMCXS1EPR

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

Úplne nový LUMIX DMC-XS1 je zhmotnením harmónie štýlu a techniky. Len 14 mm tenký fotoaparát s 16,1 megapixelmi a 5x zoomom je elegantným doplnkom pre každého. Jeho rozmery sú porovnateľné so smartfónmi, no jeho 24mm širokouhlý objektív a 5x zoom sa postarajú o vynikajúce výsledky.

LUMIX XS1 je aj napriek kompaktným rozmerom elegantného tela nabitý množstvom funkcií, ktoré poskytujú vynikajúce výsledky v každej situácii. 24mm objektív s 5x zoomom sú spoľahlivou zárukou kvality každej snímky a jeho širokouhlá charakteristika sa najviac prejaví pri fotografovaní architektúry, prírodných scenérií ako aj pri skupinových fotkách v interiéri, kde fotograf nemá kam cúvať, aby sa mu do záberu vošli všetci.

LUMIX XS1 nie je len ideálnym fotoaparátom pre fotografovanie "v pohybe", ale ponúka aj možnosť záznamu HD videa (1280 x 720 pixelov). Natočený záznam možno bez akýchkoľvek úprav zdieľať na Facebooku alebo "zavesiť" na YouTube, prípadne prehrať na širokouhlej televízii s vysokým rozlíšením. Fotografie aj videozáznamy sa ukladajú na pamäťové karty microSD/SDHC, ktoré sú kompatibilné s väčšinou mobilných telefónov.

Výslednú kvalitu fotografií aj videa umocňuje v oboch režimoch pravá optická stabilizácia obrazu (MEGA OIS). Citlivý mechanizmus stabilizátora pohybuje počas expozície optickými členmi objektívu a veľmi účinne tak zabraňuje rozostreniu snímok vplyvom chvenia prístroja, takže ani trasúca sa ruka fotografa alebo výmole na ceste neohrozia plánovaný výsledok.

Ten v prípade XS1 môžete navyše ešte zdokonaliť využitím širokej škály kreatívnych režimov a funkcií. Úplne nová funkcia Creative Control ponúka výber z 13 rôznych efektových režimov pre fotografiu aj video. Možnosti ako napríklad Retro, Pop a Miniatúra poskytujú novú úroveň kreativity a vtipné filtre pre natáčanie videa i fotografovanie. Funkcia Creative Retouch dokonca umožňuje použiť tieto filtre aj spätne, t.j. upravovať už natočený/nafotený materiál. Ohromujúce zábery dosiahnete s panoramatickým režimom, kde stačí len pohybovať fotoaparátom a zvyšok za vás zabezpečí automatika. Obsluha fotoaparátu s veľkým 2,7- palcovým displejom je veľmi jednoduchá a príjemná, takže to zvládne naozaj každý.

Ak nechcete alebo nemáte čas nastavovať parametre fotenia, potom máte k dispozícii funkciu inteligentnej automatiky iA, ktorá postráži, aby zábery neboli rozmazané a iA Intelligent Scene Selector, kedy automatika odhadne zámer fotografa a nastaví fotoaparát na správny scénický režim. LUMIX XS1 vám bude zábavným spoločníkom v málo osvetlenom nočnom klube aj spoľahlivým sprievodcom na letnej dovolenke pri poludňajšom slnku.

Panasonic Lumix DMC-XS1
Panasonic Lumix DMC-XS1
Panasonic Lumix DMC-XS1