Menu
Menu

Panasonic HC-X920EP-K

Panasonic HC-X920EP-K

Panasonic HC-X920EP-K

Kód výrobku: HCX920EPK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Kamery

Najpredávanejšie Kamery

1
IP kamera TP-Link Tapo C200 40,00
28,90
Skladom
2
IP kamera TP-Link Tapo C100 32,00
25,90
Skladom
3
Venkovní IP kamera Solight 1D73S 69,99
43,90
Skladom

Spomienky sú naozaj dôležité, preto ich chceme zachovať v čo najlepšej kvalite. Videokamera Panasonic HC-X920 je tou správnou voľbou pre špičkový obraz. Široký rozsah uhla záberu dáva dostatok priestoru ako pre tvorbu panoramatických snímok, tak pre využitie 25násobného inteligentného zoomu.

Jedinečnosť systému 3MOS System PRO, ktorý je tvorený objektívom LEICA Dicomar F1,5 obrazovým snímačom 3MOS a procesorom Crystal Engine Pro II, je vo vynikajúcej reprodukcii farieb a dvojnásobnej citlivosti oproti predchádzajúcim modelom. Optickým zoomom sa obraz priblíži 12x a vďaka inteligentnému zoomu až 25x bez výraznejšej straty kvality. Päťosová stabilizácia Hybrid O.I.S.pomáha vytvoriť maximálne ostrý obraz bez rozmazania v každej situácii. Pri horších svetelných podmienkach nájde svoje využitie BSI snímač, ktorý zvyšuje citlivosť.

Full HD video (1920x1080) sa ukladá vo formáte MPEG-4. Videokamera zvládne aj vytvorenie statických snímok, pričom nemusíte ani prerušovať natáčanie záznamu. Snímky sa ukladajú na pamäťové karty typu SD/SDHC/SDXC. Dáta je možné ľahko skopírovať na externý pevný disk bez toho, aby musel byť použitý počítač

Viacúčelový otočný ovládač ľahko prepína medzi priradenými funkciami ako sú zaostrenie, ostrosť, režim vyváženie bielej, farebná sýtosť, expozičný čas, presné vyváženie bielej, clona a jas.

Wi-Fi pripojenie umožňuje prepojiť smartfón alebo tablet s kamerou Panasonic a využiť kameru ako Detskú opatrovateľku. Sledujte dieťa v inej miestnosti, nechajte sa upozorniť pomocou hlasového senzora a potom môžete dokonca na dieťa hovoriť. Chytré zariadenie možno použiť ako diaľkový ovládač a ovládať kameru z väčšej vzdialenosti. Kameru môžete prepojiť s externou obrazovkou pomocou microHDMI portu, prípadne s počítačom cez USB.

Panasonic HC-X920EP-K
Panasonic HC-X920EP-K
Panasonic HC-X920EP-K
Panasonic HC-X920EP-K
Panasonic HC-X920EP-K