Panasonic HC-V210

Panasonic HC-V210

Panasonic HC-V210

Kód výrobku: HCV210EPH

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Kamery

Najpredávanejšie Kamery

1
IP kamera TP-Link Tapo C200 40,00
25,50
Skladom
2
IP kamera TP-Link Tapo C100 32,00
22,97
Skladom
3
Skladom

Kamera HC-V210 umožňuje snímanie s mimoriadnym priblížením, vďaka 72-násobnému inteligentnému zoomu v kompaktnom tele. Pôvodná kvalita obrazu zachytená objektívom tak zostáva nezmenená, v celom rozsahu od širokouhlých záberov až po zábery s vysokým priblížením.

Stabilizácia obrazu POWER O.I.S. s Aktívnym režimom minimalizuje rozostrenie a vplyv chvenia ruky s minimálnym zhoršením kvality obrazu. Aj zábery s vysokým priblížením, ktoré sú veľmi citlivé na chvenie ruky, sú teraz ostré a čisté.

Model HC-V210 dosahuje nízku spotrebu energie, vďaka čomu je možné nepretržité snímanie v trvaní až 150 minút. To umožňuje používateľovi snímať bez obáv z vybitia batérie. Je to obzvlášť praktické a upokojujúce v situáciách, keď je problematické nabiť batériu, napríklad na výlete alebo pri snímaní vonku. (* S plne nabitou batériou (režim HG).)

BSI snímač umožňuje snímanie v podmienkach tlmeného osvetlenia a zaznamenanie plynulého obrazu s vysokým rozlíšením Full-HD 1920 x 1080 pri riadkovaní 50p. Počas snímania videa je možné súčasné nasnímanie 10-megapixelového statického záberu. Dôležité scény je tak možné nasnímať vo forme videa alebo statických záberov.

Funkcia Advanced Highlight Playback je určená pre používateľov, ktorí si chcú čo najrýchlejšie prehliadnuť zaznamenané snímky. Táto funkcia detekuje zmeny zoomu, panorámovanie, zmeny scény, tváre atď. v zaznamenaných snímkach ako tzv. „highlighty“ (najzaujímavejšie scény) pomocou I.I.S. (Intelligent Index System). Okrem týchto automaticky vyberaných scén môže používateľ pridať ďalšie podľa potreby. Potom sa detekované najzaujímavejšie scény automaticky prehrávajú podľa nastaveného časového intervalu a ukladajú.

Panasonic HC-V210
Panasonic HC-V210