Menu
Menu

Panasonic DMC-FT5EP9-S

Panasonic DMC-FT5EP9-S

Panasonic DMC-FT5EP9-S

Kód výrobku: DMCFT5EPS

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

Model Panasonic DMC-FT5 je vodotesný do hĺbky 13m a prachotesný podľa štandardov "IPX8" a "IP6X". Je odolný voči nárazom, napr. voči pádu až z 2,0 m, mrazuvzdorný do -10°C a znáša tlak do 0,107kg/cm.

Novo je vybavený sklom proti zahmlievaniu spôsobeným vodnou parou. Vezmite fotoaparát so sebou na ryby, na táborenie, potápanie, surfovanie, horolezecký výstup, lyžovanie alebo na snowboard - DMC-FT5 vás môže sprevádzať po celý rok a znamenať úchvatné okamihy.

DMC-FT5 môže zaznamenávať 1920 x 1080/50p Full-HD videa vo formáte AVCHD Progressive a 25p vo formáte MP4. Videá sú sprevádzané stereo zvukom Dolby Digital a stereo mikrofón je vybavený obmedzením hluku vyvolaného zoomom. Časozberná snímka je ďalšou funkciou modelu DMC-FT5. Akonáhle sa nastaví počiatok, interval a počet obrázkov, fotoaparát bude automaticky snímky zhotovovať, prípadne ich sám môže zlúčiť do časozberného videa.

DMC-FT5 disponuje Wi-Fi konektivitou a technológiou NFC. NFC umožňuje pripojiť fotoaparát k chytrému telefónu alebo tabletu ľahko tak, že ich položíte k sebe a vykonáte niekoľko jednoduchých krokov.

Pomocou "Panasonic Image App" užívateľ môže na diaľku fotografovať, odoslať snímky na sociálnu sieť a využívať Instant Transfer, ktorý automaticky prenesie dáta na určené elektronické zariadenia. Prenos dát do osobného počítača prebehne cez domáci bezdrôtový prístupový bod (router).

Funkcia Wi-Fi Direct umožňuje prehrať zábery na niektorých HD televízoroch VIERA vyhovujúcich štandardu DLNA. GPS môže spolupracovať so systémom Glonass kvôli väčšej presnosti. Ukáže meno krajiny/oblasti,štátu/ provincie/kraja, okresu/mestského obvodu, mesta alebo dediny a informácie o významných miestach na celom svete. Fotografie a videá s menami lokalít sa vo fotoaparáte automaticky triedia kvôli rýchlejšiemu vyhľadávaniu a novo doplnená záznamová funkcia dovoľuje ukladať údaje o cestovných trasách, ktoré si potom zobrazíte v aplikácii Google Earth. Pre aktívnych cestovateľov nechýba kompas, výškomer a dokonca barometer.

V modeli DMC-FT5 je použitý nový 16,1 megapixelový MOS snímač o vysokej citlivosti, ktorý rozširuje jeho schopnosti rýchleho spracovania signálu. Systém Wavelet NR (redukcia šumu) v procesore Venus Engine vykonáva premyslený proces obmedzenia šumu bez zanedbávania nízkofrekvenčnej zložky tým, že používa väčšiu detekčnú oblasť. Výsledkom je vysoko citlivý snímkok s menším rozmazaním i pri vysokých hodnotách ISO. Zdokonalený režim fotografovania pod vodou s funkciou Red Color Reproduction vykonáva kompenzáciu červenej farby, ktorá sa na snímkach pod hladinou často stratí.

  • 16,1 Mpx
  • Odolná konštrukcia
  • Wi - Fi
  • GPS
  • Kompas
  • Výškomer
  • Barometer
  • Full HD video
Panasonic DMC-FT5EP9-S
Panasonic DMC-FT5EP9-S
Panasonic DMC-FT5EP9-S