Menu
Menu

Onkyo TX-SR313

Onkyo TX-SR313

Onkyo TX-SR313

Kód výrobku: TXSR313B

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Receivery

Najpredávanejšie Receivery

1
Akai AS005RA-750B zosilovač 229,00
220,10
Skladom

Cenovo dostupné domáce kino teraz v ešte vyššej kvalite - to je Onkyo TX-SR313! Pridaním vysoko ceneného WRAT(technológia širokopásmového zosilňovače) do základného modelu A/V receivera, si nadšenci domáceho kina môžu vychutnať za rozumnú cenu lepší zvuk, než kedykoľvek predtým.

Tento 5.1 kanálový AV receiver ponúka rad funkcií v kompaktnej štýlovej skrini - všetko je navrhnuté tak, aby bolo dosiahnuté perfektného zvuku a ľahké integrácie vašich AV komponentov do jedného inteligentného a výkonného systému. Štyri HDMIvstupy a jeden výstup zaisťujú pripojenie 3D televízie, herné konzoly a BD prehrávače, zatiaľ čo USBvstup umožňuje čisté digitálne pripojenie vášho iPodu/iPhonu alebo flash pamäte. Pripojením pomocou HDMI taktiež ponúka možnosť jednoduchého nastavenia AV receivera vďaka OSD (setup menu zobrazené na TV).

AV receiver prirodzene dokáže dekódovať širokú škálu HD kodekov ako sú Dolby TrueHD a DTS-HD Master AudioTM. Ale je to hlavne zvuk, ktorý činí Onkyo výnimočným. Môžete si byť istí, že TX-SR313 vám ponúka precíznosť spracovania, výkon a čistotu zvuku, ktorú by ste očakávali u oveľa drahších prístrojov.

Onkyo TX-SR313
Onkyo TX-SR313