Príďte na najbližšiu predajňu - VYBRAŤ

Onkyo BD-SP309

Tovar je vypredaný

Onkyo BD-SP309

Kód výrobku: BDSP309B
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Blu-Ray prehrávač Onkyo BD-SP309 je štíhly, minimalistický prehrávač, schopný dodať bezchybné a realistické detaily vašim filmom a hudbe. Vďaka ethernet konektoru podporuje možnosť domácej siete a vďaka dvom USB konektorom ponúka aj pripojenie rôznych zariadení s filmami, obrázkami či hudbou.  

Dolby TrueHD a Digital Plus sú bezstratové technológie novej generácie. Dolby TrueHD umožňuje poslucháčovi si vychutnať vysoko kvalitný zvuk filmov s vysokým rozlíšením. Dolby Digital Plus poskytuje viac kanálov presvedčivého priestorového zvuku pre videá s vysokým rozlíšením. 

Pohlcujúce Blu-Ray 3D video si teraz môžete vychutnať v pohodlí svojej obývačky. S kompatibilným prehrávačom Onkyo môžete prehrávať 3D video z Blu-Ray diskov. Dosiahnite nového rozmeru pri sledovaní filmov, dokumentárnych snímok a mnohého ďalšieho. 

Dvojica konektorov HDMI umožňuje prepínanie medzi dvoma displejmi, kedy ako príklad môžete pre každodenné používanie využiť klasické TV a na sledovanie filmov či športovou udalosťou využiť projektor. 
 

Špecifikácia:

  • podpora pre 3D video na Blu-ray diskoch
  • podpora domácej siete
  • HD priestorový zvuk
  • FullHD video (kompatibilita i s AVCHD a DivX Plus™ HD
  • zvyšovanie kvality obrazu DVD