Olympus VN-7700

Olympus VN-7700

Olympus VN-7700

Kód výrobku: VN7700

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Audio, video, foto zľavnené

Najpredávanejšie Audio, video, foto zľavnené

1
2
Skladom
3

Jednoducho ovládateľný a ergonomický diktafón Olympus VN-7700 je ideálny pre kohokoľvek, kto potrebuje pohodlne zhotovovať hlasové poznámky, záznamy rokovaní alebo prednášok či si nahrať rozhovor. Jeho ovládanie je prispôsobené tak, aby ho zvládol aj úplný začiatočník, ale zároveň sú možnosti diktafónu postačujúce aj pre pokročilých používateľov.
 

Interná pamäť diktafónu s kapacitou 2 GBpojme až 1100 hodín nahrávky, pričom diktafón na jedny batérie vydrží nahrávať až 86 hodín. O napájanie sa starajú dve AAA batérie (ktoré nie sú súčasťou balenia).

Diktafón disponuje štandardným vstupom pre mikrofón, ktorý využijete v prípade, že vlastníte externý mikrofón a chcete tvoriť ešte kvalitnejšie nahrávky. Oceníte tiež štandardný 3,5mm jack pre slúchadlá, ktorý vám dáva možnosť si vybrať, či si záznam prehráte na vstavanom reproduktore, alebo na svojich slúchadlách.

Pre pokročilých používateľov je tu tiež možnosť zvoliť si kvalitu nahrávania. Diktafón je vybavený tromi módmi nahrávania, mód vysokej kvality HQ, na ktorý sa do pamäte zmestí až 75 hodín nahrávky, mód štandardnej kvality SP, ktorým nahráte až 194 hodín a mód úsporného nahrávania LP, ktorý pamäť zaplní až 1100 hodinaminahrávky. Výdrž batérie pri nahrávaní je približne 60 hodín a záleží na kvalite nahrávania.

Hmotnosťdiktafónu je 66 ga jeho rozmery 104 × 37 × 19 mm.

Olympus VN-7700
Olympus VN-7700
Olympus VN-7700