Notebook Asus X571GT-BQ361 15,6" i5-8300H 8GB, SSD 512GB, 4GB

Notebook Asus X571GT-BQ361 15,6

Notebook Asus X571GT-BQ361 15,6" i5-8300H 8GB, SSD 512GB, 4GB

Model roku 2019

 

- Vychutnajte si vaše obľúbené filmy na 15,6" NanoEdge displeji s Full HD rozlíšením

- Výkonný procesor Intel Core i5 je zárukou plynulého behu pri práci i zábave

- Bleskový SSD disk s kapacitou 512 GB sa postará o rýchle spúšťanie celého systému i jednotlivých aplikácií

- Maximálne vizuálne zážitky pri sledovaní filmov zabezpečuje technológia ASUS Tru2Life

- Prvotriedna zvuk prináša technológia ASUS SonicMaster vzniknutá v spolupráci s expertmi Harman Kardon

- Neuveriteľne rýchly prenos dát zaisťuje obojstranný port USB Typu C

 

Neváhajte a ešte dnes si kúpte výkonný notebook pre prácu aj zábavu!

Kód výrobku: X571GTBQ361

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Lacné notebooky

Najpredávanejšie Lacné notebooky

1
2
3

ASUS X571
Stvorený pre produktivitu i zábavuNotebook ASUS X571GT

 

Hľadáte kvalitne vybavený notebook pre prácu i zábavu? ASUS X571GT-BQ361 je poháňaný výkonným procesorom Intel, poskytujúcim notebooku hladký a pohotový výpočtový výkon, na ktorý je spoľahnutie. Kvalitnú výbavu potom dopĺňa grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1650, operačná pamäť 8 GB DDR4 a pôsobivý 15,6" NanoEdge displej s tenkými rámčekmi pre úžasné vizuálne zážitky.

 

 

 

Výkon

Zostava pre prácu i zábavu

 

Notebook ASUS X571GT bol vytvorený pre prácu i zábavu a tomu musí zodpovedať jeho výkon. Ten má na starosti kvalitný procesor Intel Core i5-8300H, ktorý dopĺňa operačná pamäť 8 GB DDR4, rýchly 512GB SSD disk pre ukladanie filmov, hudby a hier a dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1650. Ponúka tak optimálnu zostavu pre každodennú prácu i zábavu, vrátane občasného hrania menej náročných hier.

Notebook ASUS X571GT

 

Intel Core i5 8300H

 

8 GB 

 

512 GB

Procesor

 

Operačná pamäť

 

SSD disk

 

 

 

Chladenie

Menej tepla, viac sily

 

Teplo je nepriateľom výkonu. ASUS X571GT však ponúka vysoko účinný systém chladenia s duálnym ventilátorom, ktorý zahŕňa dve tepelné rúrky a pomáha notebooku uchovávať optimálnu teplotu aj pri vysokom výkone. Zachováva tak jeho výkon a prispieva k dlhšej životnosti prístroja.

Notebook ASUS X571GT

 

 

 

Dotyk

Chladný aj po hodinách

 

Zabudnite na nepríjemne rozpálený notebook. Unikátna technológia ASUS IceCool s jedinečným vnútorným dizajnom zabraňuje hromadeniu tepla pod opierkou rúk a udržuje povrch medzi 28°C a 35°C, čo je výrazne menej, než je telesná teplota. V spojení s chladením z tepelných rúrok a veľkými vetracími otvormi tak zaisťuje pohodlie aj po hodinách používania.

Notebook ASUS X571GT

 

 

 

Displej

Vizuálne zážitky bez obmedzení

 

Vychutnajte si vaše obľúbené filmy na maximum na peknom 15,6" NanoEdge displeji s detailným Full HD rozlíšením. Aby ste sa mohli plne ponoriť do sledovaného obsahu, ohraničuje NanoEdge displej iba 7,4 mm tenký rámik, vďaka ktorému si navyše notebook zachováva kompaktné rozmery. IPS panel s nízkou obnovovacou frekvenciou 120 Hz vám umožní užiť si hranie hier s minimálnym rozmazaním obrazu pri rýchlych scénach.

Notebook ASUS X571GT

 

Full HD

 

80,2 %

 

7,4 mm

Displej

 

Pomer telo-displej

 

NanoEdge

 

 

 

 

Konektivita

Superrýchly prenos dát

 

Superrýchly prenos dát zaisťuje obojstranný port USB typu C, vďaka ktorému môžete preniesť film s veľkosťou 2 GB za menej ako 3,2 sekundy. Nechýbajú ani štandardné porty USB 3.0 typu A a USB 2.0, ktoré zaisťujú kompatibilitu so staršími zariadeniami USB, HDMI pre pripojenie displeja, čítačku SD kariet a port RJ45. Poteší tiež rýchle pripojenie Wi-Fi 802.11ac pre nerušené online zážitky.

Notebook ASUS X571GT

 

 

 

ASUS Splendid

Užite si každý typ obsahu

 

Vychutnajte si dychberúce vizuálne zážitky pri sledovaní videí, prezeranie fotografií alebo aj bežnej práci. Technológia ASUS Splendid poskytuje najlepšie vizuálne prvky podľa rôznych typov obsahu. Na výber máte dva režimy zobrazenia: Normálny režim pre každodenné úlohy a Živý režim pre fotografie a videá.

Notebook ASUS X571GT

 

 

 

ASUS Tru2Life

Neunikne vám jediný pixel

 

Chcete si užiť rovnaké zážitky zo sledovania videí, ako na špičkovom televízore? Exkluzívna technológia ASUS Tru2Life Video je podobná technológiám používaných v tých najlepších televízoroch a na základe inteligentných softvérových algoritmov pomáha vylepšovať videá, ktoré tak pôsobia jasnejšie, ostrejšie a realistickejšie. ASUS Tru2Life Video dokáže až o 150% vylepšiť kontrast, vďaka čomu rozpoznáte tie najmenšie detaily aj v oblastiach s tieňmi.

Notebook ASUS X571GT

 

 

 

Audio

Prepracovaný zvuk Harman Kardon

 

Pre špičkové audiovizuálne zážitky je vedľa obrazu potrebný aj kvalitný zvuk a ASUS X571GT v tomto smere rozhodne nesklame. Pri navrhovaní novej generácie zvukovej technológie ASUS SonicMaster spolupracoval tím ASUS Golden Ear s renomovanými odborníkmi zo spoločnosti Harman Kardon a výsledkom je do detailu prepracovaný zvuk bez skreslenia.

Notebook ASUS X571GT

Notebook Asus X571GT-BQ361 15,6
Notebook Asus X571GT-BQ361 15,6