Nikon CPL820 black

Nikon CPL820 black

Nikon CPL820 black

Kód výrobku: CPL820BLACK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

Nikon COOLPIX L820 black

Fotoaparát COOLPIX L820 s 16 miliónmi pixelov inteligentne zvláda všetky nároky fotografovanie! Tento prístroj s neuveriteľným NIKKOR s 30 × zoomom (22,5-675 mm) dáva zárukuúplnej slobody pri fotografovaní rozsiahlych krajiniek i vzdialených akcií.Budete Priblíženie k fotografovanému motívu viac než ste očakávali! Obrazový snímač CMOS s technológiou Back Illuminated zase ponúka vysokú citlivosť a 16 miliónov pixelov pre získanie snímoks vysokou úrovňou detailov aj za toho najslabšieho osvetlenia.

 

Veľký 7,5 cm (3 ") LCD displej s 921 000 pixelmi poskytujeobraz s vysokou brilantnosťou v každú dennú či nočnú dobua samostatné tlačidlo dovoľuje zaznamenať prebiehajúce akcie na Full HD videosekvencie so stereofónnym zvukom. Jednoduchý auto režim sa stará o všetky nastavenia fotoaparátu kombinovaný s technológiou optickej redukcie vibrácií zabezpečuje vysokú ostrosť všetkých zachytené snímky.Fotografovanie s týmto modelom je tak ľahko!S využitím režimuJednoduchý auto režimoptimalizujete nastavenia fotoaparátu v závislosti na aktuálnych snímacích podmienkach čiOptická redukcia vibráciípre automatické redukcie vibrácií Nikon pre ostré snímky, to bude tak ľahké s maximálne efektným výsledkom!


 

COOLPIX L820 jejedným z najmenších fotoaparátov vo svojej triedea napriek tomu je vybavený všetkými funkciami, ktoré by ste kedy mohli potrebovať akoInteligentný portrétny systém, Ktorývyhotovuje perfektné portrétne snímky za všetkých okolností čiSamospúšť s detekciou úsmevu,ktorá automaticky vytvorí snímku v okamihu, keď sa vybraný objekt usmeje,Kontrola žmurknutiavaruje v prípade, že detekuje mrknutie osoby v čase vystavenia obrazu, a funkcieVylepšenie vzhľadunapomáha dosiahnutiu priaznivejšie pôsobiacich portrétnych snímok. V menu jemožnosť retušovania, Ktoré umožňuje vylepšovať snímky pomocou radu efektov filtra. K dispozícii je široká ponuka ako filterSelektívna farbaaleboFilter typu hviezda,ktorý k bodovým zdrojom svetla dodá hviezdicové reflexy.

Spolu s motívovými programy, ktoré automaticky optimalizujú nastavenia fotoaparátu pre najbežnejšie motívy a efekty tak dosiahnete vynikajúcich výsledkov - dokonalých fotografií!

Nikon CPL820 black