Multifunkčná atramentová tlačiareň Epson EcoTank L3256

Tovar je vypredaný

Multifunkčná atramentová tlačiareň Epson EcoTank L3256

Bezokrajová tlač , Počet tlačových náplní 4, Wi-Fi

Neváhajte a kúpte si tlačiareň 3v1 ešte dnes!

Kód výrobku: L3256
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Multifunkčné tlačiarne

Kompaktná a ľahko použiteľná

Epson EcoTank L3256

Táto tlačiareň EcoTank 3v1 bez atramentových kaziet je navrhnutá pre vaše pohodlie. Spoľahlivý a ľahko použiteľný model predstavuje fantastické riešenie pre aktívne domácnosti a ponúka vylepšený systém dopĺňania atramentu a nové atramentové fľaštičky navrhnuté tak, aby sa minimalizovalo riziko rozliatia atramentu.

Multifunkčná tlačiareň Epson EcoTank L3256

Tlač bez atramentových kaziet

Minimalizujte potrebu dopĺňania atramentu s tlačiarňou EcoTank 3v1. Vďaka nádržkám na atrament s extrémne vysokou kapacitou sa užívatelia môžu nadobro rozlúčiť s atramentovými kazetami. Tlačová hlava Micro Piezo v tlačiarni EcoTank je potom zárukou spoľahlivej tlače.

Multifunkčná atramentová tlačiareň Epson

Multifunkčná atramentová tlačiareň Epson

Výhody novej generácie

Vďaka umiestneniu nádržiek na atrament v prednej časti tlačiarne je nový dizajn skutočne kompaktný a umožňuje jednoduchý prístup pri dopĺňaní atramentu aj prehľad o jeho súčasnej hladine. Prináša tiež vylepšený systém dopĺňania atramentu, ktorý je navrhnutý tak, aby vo všetkých fázach minimalizoval riziko rozliatia atramentu. Nové fľaštičky majú mechanizmus, ktorý zaručuje doplňovanie nádržiek vždy len tou správnou farbou.