Menu
Menu

Mora VDI660F

Mora VDI660F

Mora VDI660F

Kód výrobku: VDI660F

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3

Potrebuje vaša kuchyňa štýlové, ale hlavne praktické zdokonalenie? Indukčná varná doska Mora VDI660F je presne tým kuchynským spotrebičom, ktorý spĺňa obe tieto podmienky. Vďaka štyrom indukčným varným zónam o veľkostiach 145, 180, respektíve 210 mm pripravíte vaše obľúbené jedlá rýchlo, lacno a bez zbytočného postávania pri sporáku. To všetko v krásnom čiernom prevedení so skosenými hranami.

Rýchlosť vášmu vareniu dodá funkcia SPRINT, ktorá okamžite zvýši výkon až na 3700 W kľudne u dvoch varných zón súčasne. Druhým výrazným regulátorom času stráveného v kychyni je možnosť časového nastavenia varných zón. Funkcia TIMER vám umožňuje nastaviť si čas, za ktorý sa každá varná zóna vypne a vy sa tak pohodlne a bez starostí môžete venovať sebe alebo svojej rodine. Ďalšie praktické funkcie varnej dosky Mora VDI660F, funkcia STOP / GO, umožňuje vypnúť a opäť zapnúť všetky nastavené parametre.

Varné zóny je možné nastaviť aj na presnú teplotu 70 stupňov celzia, takže vám voda pri varení už nikdy nevytečie z hrnca. Naopak funkcia šetrného rozpúšťania zahreje maslo či iné potraviny jemne a bez pripaľovania presne na 45 stupňov.

 

O bezpečnosť varnej dosky Mora VDI660F sa stará detský zámok a ukazovateľ zostatkového tepla.Roztržitejší, impulzívnejší ľudia iste ocenia, že sa doska po dlhšom čase bez obsluhy sama vypne, a zabráni tak prípadnému nebezpečenstvu v podobe požiaru. Celú dosku pohodlne nastavíte na dotykovom ovládaní, ktoré vám bude signalizovať tiež všetky nastavené funkcie.

Mora VDI660F