Mora MECT610FF ROZBALENO

Mora MECT610FF ROZBALENO

Mora MECT610FF ROZBALENO

Kód výrobku: MECT610FF_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Vysoká odolnosť

Sklokeramická vstavaná doska Mora MECT 610 FF s prednou skosenou hranou a ostatnými brúsenými hranami sa skvele hodí do každej modernej kuchyne. Sklokeramické dosky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý má jedinečné vlastnosti. Povrch dosky je rovný, hladký, tvrdý a bez pórov. Sklokeramická platňa Mora odolá statickému zaťaženiu viac ako 100 kg. Na doske sa nachádzajú 4 Hi-light varné zóny (2 x 180 mm, 2 x 145 mm).

Prehľadné ovládanie

S pomocou dotykového ovládania plynule nastavíte stupeň výkonu od 0 do 9. Ďalej sa na ovládacom paneli nachádza ukazovateľ zvyškového tepla, ktorý vás upozorní, či je varná zóna stále horúca, a signalizácia funkcie.

Bezpečné používanie

Doska je vybavená funkciou Stop Control, ktorá zaistí vypnutie spotrebiča v prípade pretečenia tekutiny na ovládacie prvky. Bezpečné používanie zaistí tiež detská poistka, ktorá uzamkne ovládanie a automatické vypnutie dosky.

Ľahké čistenie

  1. V prípade pripálenia dosku najprv vypnite.
  2. Pomocou čistiacej škrabky odstráňte z dosky všetky zaschnuté a pripálené zvyšky jedla a tekutín.
  3. Akonáhle je platňa chladná, naneste na dosku vhodný tekutý čistiaci prostriedok. Pomocou papierovej alebo látkové utierky, dosku vyčistite.
  4. Plochu dosky umyte vodou a vysušte papierovou alebo látkovou utierkou.

Ak sa na horúcom povrchu platne nedopatrením roztaví predmet z plastu, fólie alebo potravina s cukrom, odstráňte ich okamžite pomocou čistiacej škrabky, kým je zóna horúca.

Čistiaca škrabka je v príslušenstve spotrebiča.

Mora MECT610FF ROZBALENO