Menu
Menu

Mora CS 715 MW

Mora CS 715 MW

Mora CS 715 MW

Kód výrobku: CS715MW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Sporáky

Najpredávanejšie Sporáky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Skvelými prednosťami pre pohodlné varenie disponuje sporák Mora CS 715 MW. Na vysoko odolnej sklokeramickej doske, ktorá vydrží statickú záťaž až 100 kg, se nachádzajú 4 varné zóny s perfektným výkonom (1200-1800 W) a rozmernou plochou na umiestnenie hrncov. Viac riadov na varenie naraz alebo panvica so širokou základňou - všetko sa hore zmestí. Nechýba bezpečnostný ukazovateľ zvyškového tepla.

Spoločnosť Mora poskytuje okrem nadčasového univerzálneho designu aj kvalitné materiály. Povrch hlavných častí, ktoré sú neustále vystavované vysokým teplotám, je zo 100 % smaltu, preto je možné ho čistiť aj drôtenkou. Svoju žiarivo bielu farbu a hladký povrch si zachová navždy.

Multifunkčná rúra sporáka CS 715 MW ponúka presnú reguláciu teploty 50-250 °C a využitie rôznych kombinácií horného, dolného a kruhového vyhrievacieho telesa spoločne s ventilátorom, všetko závisí na vašich požiadavkach. Dvierka disponujú tzv. komfortným zatváraním, dovierajú sa samy šetrne a potichu, pričom zaručujú aj utesnenie rúry.

multifunkční trouba sporáku CS 715 MW

Sporák Mora CS 715 MW patrí do energetickej triedy A. Vašu peňaženku aj čas šetria Hi-Light varné zóny s rýchlym štartom a v neposlednom rade Úsporný ECO program pečenia zachovávajúci perfektné kulinárské výsledky s najnižšou spotrebou energie.

Funkcie rúry:

  •  Osvetlenie rúry
  •  Zvlášť šetrné rozmrazovanie
  •  Kruhové teleso s ventilátorom
  •  Horné a dolné výhrevné teleso
  •  Horné výhrevné teleso
  • Horné teleso s ventilátorom
  • Dolné teleso s ventilátorom

 

Mora CS 715 MW
Mora CS 715 MW
Mora CS 715 MW