Mobilný telefón Nokia 7 Plus 4GB/64GB, čierna

Mobilný telefón Nokia 7 Plus 4GB/64GB, čierna

Mobilný telefón Nokia 7 Plus 4GB/64GB, čierna

15,2 cm (6"), Vnútorná kapacita pre ukladanie 64 GB, Duálny fotoaparát, 3800 mAh, Android 8.0, NanoSIM, USB Typ-C, Wi-Fi , NFC

 • Kvalitný 6" IPS LCD displej s Full HD+ rozlíšením a pomerom strán 18: 9 pre sledovanie filmov
 • Precízny a odolný dizajn z jedného kusu hliníka série 6000 s jemnými krivkami
 • Rozdelenie obrazovky na dve okná v pomere 1:1 jediným kliknutím
 • Rýchly osemjadrový procesor Snapdragon 660 a 4 GB pamäť RAM
 • Úložná kapacita 64 GB, ktorú je možné navýšiť pomocou microSD karty s veľkosťou až 256 GB
 • Až dvojdňová výdrž batérie s kapacitou 3800 mAh
 • Operačný systém Android One navrhnutý spoločnosťou Google so starostlivo vybranými aplikáciami
 • Zadná duálna kamera 12 + 13 Mpx s optikou ZEISS zaistí žiarivé farby aj za nepriaznivých podmienok
 • Predný 16 Mpx fotoaparát s optikou ZEISS a svetelnosťou f/1,75 zachytí skvelé selfie aj pri nízkom osvetlení
 • Nový režim Pro Camera umožňujúci manuálne upraviť nastavenia
 • Tri vysoko kvalitné mikrofóny zachytia aj tie najjemnejšie záchvevy zvuku

Kód výrobku: NOKIA7PLUSBK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smartfóny

Najpredávanejšie Smartfóny

1
Skladom
2
Skladom
3

Nokia 7 Plus
Telefón, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Nová Nokia 7 Plus zaujme každého užívateľa, ktorý hľadá mobilný telefón s prvotriednou výbavou a štýlovým dizajnom. Vďaka svojmu 6" Full HD+ displeju vám Nokia 7 Plus umožní sledovanie vašich obľúbených filmov v pôsobivej kvalite, osemjadrový procesor Snapdragon 660 a operačná pamäť 4 GB RAM zabezpečia zábavu vo svete mobilných hier, duálny fotoaparát s optikou ZEISS zachytí snímky v najvyšších detailoch a štýlový dizajn z hliníka prináša krásu i odolnosť.

Viac uvidíte aj zvládnete

Váš televízor doma už len tak nezapnete. Vďaka svojmu 6"IPS LCD Full HD+ displeju s rozlíšením 2160 x 1080px a pomerom strán 18:9 totiž Nokia 7 Plus ponúka špičkové zážitky pri sledovaní vašich obľúbených filmov, seriálov alebo len surfovaní po webe. Chcete sledovať priamy prenos futbalového zápasu a zároveň hovoriť so svojimi priateľmi? Stačí jediným kliknutím rozdeliť obrazovku a otvoriť dve okná v pomere 1:1.


Krása a sila v jednom

Nokia 7 Plus pozornosti len tak neunikne. Vďaka tomu, že je vyrobená z jedného kusu hliníka série 6000, nielenže krásne vyzerá, ale zároveň ponúka zvýšenú odolnosť proti každodenným výzvam. Vďaka svojim jemným krivkám a povrchu pripomínajúcemu keramiku sa pohodlne drží v ruke a pôsobí čistým dojmom.

Výkon bez čakania

Už sa nemusíte trápiť čakaním na reakciu vášho telefónu pri používaní viacerých aplikácií súčasne, ani zložito vyberať, ktorú hru spustíte. Vo vnútri Nokie 7 Plus totiž pracuje osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 660, ktorý v spojení s operačnou pamäťou 4 GB RAM ponúka toľko potrebný výkon. Batéria s kapacitou 3800 mAh vám zase zaistí až dvojdňovú výdrž a nabitie na 50 % už za 30 minút za pomoci kábla USB-C. Pre vaše dáta je k dispozícii úložná kapacita 64 GB, ktorú je možné navýšiť pomocou microSD karty s veľkosťou až 256 GB.


Optika ZEISS - exkluzívne u Nokie

Pestré farby aj za nepriaznivých podmienok

Zachyťte prvotriedne fotografie bez ohľadu na osvetlenie alebo počasie. Zadná duálna kamera s rozlíšením 12 + 13Mpx, optikou ZEISS a dvojnásobným optickým zoomom zaistí žiarivé farby aj za nepriaznivých podmienok, ktoré oživia vaše snímky.

Vyťažte z každého detailu maximum

Na prednej strane potom nájdete 16 Mpx fotoaparát s optikou ZEISS, 1,4µm veľkými bodmi snímača, duálnym LED bleskom a svetelnosťou f/1,75, ktorý zachytí skvelé selfie aj pri nízkom osvetlení alebo v noci. Vďaka novému režimu Pro Camera navyše môžete manuálne upraviť vyváženie bielej, zaostrenie, ISO alebo rýchlosť uzávierky tak, aby mali vaše snímky osobité čaro.


Od šepotu po vlnu zvuku

Nenechajte sa rušiť okolitým hlukom. Vďaka trom vysoko kvalitným mikrofónom zachytíte aj tie najjemnejšie záchvevy zvuku a porozumiete každému slovíčku.

To najlepšie od systému Android

Rýchlosť a ľahko použiteľné rozhranie charakterizuje operačný systém Android One, softvér navrhnutý Googlom pre model Nokia 7 Plus. Spoločnosť Google pri jeho tvorbe starostlivo vybrala mix predinštalovaných aplikácií a pridala bezplatné neobmedzené úložisko fotografií Google Photos, takže budete mať k dispozícii len to, čo skutočne používate. Na ochranu vašich cenných dát a údajov potom prispievajú pravidelné bezpečnostné aktualizáciea najnovšie inovácie Google.

Mobilný telefón Nokia 7 Plus 4GB/64GB, čierna
Mobilný telefón Nokia 7 Plus 4GB/64GB, čierna
Mobilný telefón Nokia 7 Plus 4GB/64GB, čierna
Mobilný telefón Nokia 7 Plus 4GB/64GB, čierna
Mobilný telefón Nokia 7 Plus 4GB/64GB, čierna