Mobilný telefón Apple iPhone 12 mini 256GB, čierna

Mobilný telefón Apple iPhone 12 mini 256GB, čierna

Mobilný telefón Apple iPhone 12 mini 256GB, čierna

13,7 cm (5.4"), Vnútorná kapacita pre ukladanie 256 GB, Duálny fotoaparát, iOS 14, NanoSIM + eSIM, Konektor Lightning , Wi-Fi , NFC

Model roku 2020

  • Krásny 5,4" Super Retina XDR displej rozprestierajúci sa od okraja k okraju
  • Najpevnejšie sklo na smartfóne Ceramic Shield so štyrikrát väčšou odolnosťou pri pádoch
  • Neuveriteľne rýchle sťahovanie a streamovanie vďaka podpore 5G pripojenia
  • Doteraz najrýchlejší čip v smartfóne A14 Bionic
  • Vylepšená dvojitá 12Mpx fotosústava s ultraširokouhlým a širokouhlým fotoaparátom
  • Nočný režim, Deep Fusion, Smart HDR 3 a nahrávanie 4K HDR videa v Dolby Vision
  • 12Mpx predný fotoaparát TrueDepth s nočným režimom a nahrávaním 4K HDR videa v Dolby Vision
  • Špičková vodoodolnosť IP68
  • Sústava magnetov MagSafe na zadnej strane na pripevnenie príslušenstva a rýchle bezdrôtové nabíjanie
  • Vyspelý operačný systém iOS 14

Kód výrobku: IP12MINI256BK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
iPhone 12

Najpredávanejšie iPhone 12

1
Skladom
2
Skladom

Farebné varianty Apple iPhone 12 mini

Apple iPhone 12 mini
Stvorený pre rýchlosť

Apple iPhone 12 mini je tu a je rýchlejší než kedykoľvek predtým. Superrýchle 5G pripojenie a doteraz najrýchlejší čip vo smartfóne A14 Bionic podčiarkujú jeho špičkový výkon, OLED displej od okraja k okraju poskytuje fantastické vizuálne zážitky a sklo Ceramic Shield prináša štyrikrát väčšiu odolnosť pri páde. iPhone 12 mini 256 GB čierna je mobilný telefón, ktorý má všetko.Bleskové 5G pripojenie

Pripojenie na iPhone 12 mini je tak rýchle, že vám vezme dych. Vďaka podpore 5G pripojenia si počas chvíľky stiahnete celý film, môžete streamovať vo vyššej kvalite alebo volať cez FaceTime v HD rozlíšení. Vďaka tomu, že iPhone 12 mini má to najlepšie 5G pokrytie na celom svete, si môžete jeho rýchlosť užiť na viacerých miestach.


Farebné varianty iPhone 12 mini


Najrýchlejší čip v smartfóne

Apple znovu posúva hranice možného a prichádza s doteraz najrýchlejším čipom v smartfóne. Apple A14 Bionic zvláda bilióny operácií za sekundu, dokáže nahrávať v Dolby Vision, čo nevedia ani profesionálne filmárske kamery a navyše zaisťuje skvelú výdrž batérie.


Detail displeja iPhone 12 mini


Nádherný Super Retina XDR displej

Výrazne väčší kontrast, realistickejšie farby a hustejšie pixely. Nový OLED displej od okraja k okraju vám zaistí doteraz najlepšie vizuálne zážitky. Vďaka tomu, že svetlejšie odtiene sú ešte jasnejšie a čierna temnejšia, si pri sledovaní filmov i seriálov užijete úplne nový pocit. Displej je navyše chránený špeciálnym tvrdeným sklom Ceramic Shield, ktoré je až štyrikrát odolnejšie proti poškodeniu pri páde.


Predná a zadná časť iPhone 12 mini


Dvojitá 12Mpx fotosústava

Nový dvojitý fotoaparát vám umožní zachytiť všetky divy a krásy života. Duálna fotosústava v podobe ultraširokouhlého a širokouhlého fotoaparátu s nočným režimom, Deep Fusion, Smart HDR 3 a nahrávaním 4K HDR videí v Dolby Vision vám umožní zachytiť za všetkých okolností dokonalé snímky a videá v tej najvyššej kvalite.


Apple iPhone 12


Magnetická časť MagSafe

Pricvaknúť si nový kryt alebo peňaženku? Žiadny problém. Sústava magnetov MagSafe na zadnej strane vám umožní ľahko pripevniť najrôznejšie príslušenstvo alebo využiť rýchle bezdrôtové nabíjanie.


Magnetické puzdro MagSafe iPhone 12 mini


Súkromie na prvom mieste

Vaše súkromie je pre Apple to najdôležitejšie. iPhone 12 mini preto využíva technológiu prihlásenia pomocou tváre Face ID. Stačí sa pozrieť na displej a za okamih máte zaistený prístup do systému iOS 14. Keď navyše platíte v obchode pomocou Apple Pay, obchod nedostane číslo vašej platobnej karty.

Detail prednej kamery iPhone 12 mini