Mobilný telefón Apple iPhone 12 256GB, červená

Mobilný telefón Apple iPhone 12 256GB, červená

Mobilný telefón Apple iPhone 12 256GB, červená

15,5 cm (6.1"), Vnútorná kapacita pre ukladanie 256 GB, Duálny fotoaparát, iOS 14, NanoSIM + eSIM, Konektor Lightning , Wi-Fi , NFC

Model roka 2020

  • Krásny 6,1" Super Retina XDR displej rozprestierajúci sa od okraja k okraju
  • Najpevnejšie sklo na smartfóne Ceramic Shield so štyrikrát väčšou odolnosťou pri pádoch
  • Neuveriteľne rýchle sťahovanie a streamovanie vďaka podpore 5G pripojenia
  • Doteraz najrýchlejší čip v smartfóne A14 Bionic
  • Vylepšená dvojitá 12Mpx fotosústava s ultraširokouhlým a širokouhlým fotoaparátom
  • Nočný režim, Deep Fusion, Smart HDR 3a nahrávanie 4K HDR videa v Dolby Vision
  • 12Mpx predný fotoaparát TrueDepth s nočným režimom a nahrávaním 4K HDR videa v Dolby Vision
  • Špičková vodoodolnosť IP68
  • Sústava magnetov MagSafe na zadnej strane na pripevnenie príslušenstva a rýchle bezdrôtové nabíjanie
  • Vyspelý operačný systém iOS 14

Kód výrobku: IP12256RD

Farebné varianty iPhone 12

Apple iPhone 12
Stvorený pre rýchlosť

Apple iPhone 12 je tu a je rýchlejší ako kedykoľvek predtým. Superrýchle 5G pripojenie a doteraz najrýchlejší čip v smartfóne A14 Bionic podčiarkujú jeho špičkový výkon, OLED displej od okraja k okraju poskytuje fantastické vizuálne zážitky a sklo Ceramic Shield prináša štyrikrát väčšiu odolnosť pri páde. iPhone 12 256 GB červená je mobilný telefón, ktorý má všetko.Bleskové 5G pripojenie

Pripojenie na iPhone 12 je tak rýchle, že vám vezme dych. Vďaka podpore 5G pripojeniasi počas chvíľky stiahnete celý film, môžete streamovať vo vyššej kvalite alebo volať cez FaceTime v HD rozlíšení. Vďaka tomu, že iPhone 12 má to najlepšie 5G pokrytie na celom svete, si môžete jeho rýchlosť užiť na viacerých miestach.


Farebné varianty Apple iPhone 12


Najrýchlejší čip v smartfóne

Apple znovu posúva hranice možností a prichádza s doteraz najrýchlejším čipom v smartfóne. Apple A14 Bionic zvláda bilióny operácií za sekundu, dokáže nahrávať v Dolby Vision, čo nedokážu ani profesionálne filmárske kamery a navyše zaisťuje skvelú výdrž batérie.


Detail displeja iPhone 12


Nádherný Super Retina XDR displej

Výrazne väčší kontrast, realistickejšie farby a hustejšie pixely. Nový OLED displej od okraja k okraju vám zaistí doteraz najlepšie vizuálne zážitky. Vďaka tomu, že svetlejšie odtiene sú ešte jasnejšie a čierna temnejšia, si pri sledovaní filmov a seriálov užijete úplne nový pocit. Displej je navyše chránený špeciálnym tvrdeným sklom Ceramic Shield, ktoré je až štyrikrát odolnejšie proti poškodeniu pri páde.


Zadná a predná časť smartfónu iPhone 12


Dvojitá 12Mpx fotosústava

Nový dvojitý fotoaparát vám umožní zachytiť všetky divy a krásy života. Duálna fotosústava v podobe ultraširokouhlého a širokouhlého fotoaparátu s nočným režimom, Deep Fusion, Smart HDR 3 a nahrávaním 4K HDR videí v Dolby Vision vám umožní zachytiť za všetkých okolností dokonalé snímky a videá v tej najvyššej kvalite.


Apple iPhone 12


Magnetická časť MagSafe

Pricvaknúť si nový kryt alebo peňaženku? Žiadny problém. Sústava magnetov MagSafe na zadnej strane vám umožní ľahko pripevniť najrôznejšie príslušenstvo alebo využiť rýchle bezdrôtové nabíjanie.


Puzdro na iPhone 12 MagSafe


Súkromie na prvom mieste

Vaše súkromie je pre Apple to najdôležitejšie. iPhone 12 preto využíva technológiu prihlásenia pomocou tváre Face ID. Stačí sa pozrieť na displej a v okamihu máte zaistený prístup do systému iOS 14. Ak navyše platíte v obchode pomocou Apple Pay, obchod nedostane číslo vašej platobnej karty.

Detail prednej kamery iPhone 12

Mobilný telefón Apple iPhone 12 256GB, červená
Mobilný telefón Apple iPhone 12 256GB, červená