Mobilný telefón Apple iPhone 11 128GB, zelená

Mobilný telefón Apple iPhone 11 128GB, zelená

Mobilný telefón Apple iPhone 11 128GB, zelená

Model roku 2019

- Vychutnaj si úžasné vizuálne zážitky na 6,1“ Liquid Retina LCD displeji
- Zachyť na svojich fotkách ešte viac magických momentov vďaka novej dvojitej fotosústave 12 + 12 Mpx
- Vďaka novému ultraširokouhlému 12Mpx objektívu sa na fotku vojdu všetci tvoji priatelia
- Natáčaj a upravuj videá v 4K rozlíšení pri 60 fps ako profesionálny hollywoodsky režisér
- Vytváraj krásne fotografie plné farieb aj vo tme za pomoci nočného režimu
- Vďaka novým druhom portrétov zachytíš krásne originálne portréty ako z ateliéru
- Nahrávaj originálne spomalené selfie v 120 fps pomocou novej 12Mpx TruDepth kamery
- Skvelá ochrana vďaka najpevnejšiemu sklu na smartphone a vodeodolnosti
- Vďaka novému čipu sa môžete baviť a pracovať celý deň na jedno nabitie
- Uži si dychvyrážajúci výkon nielen pri hraní hier, o ktorý sa stará najrýchlejší čip A13 Bionic

Hľadáš telefón so špičkovým výkonom, dizajnom a fotoaparátom? Kúp si iPhone 11!

Kód výrobku: IP11128GBGN

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:

Apple iPhone 11

 

Inteligentný telefón
Apple iPhone 11

Nová dvojitá fotosústava, s ktorou zachytíš všetky jedinečné momenty života. Najrýchlejší čip v smartphone, vďaka ktorému batéria s prehľadom zvládne deň plný zábavy a práce na jedno nabitie alebo 4K video, ktoré z tebe urobí profesionálneho režiséra. Apple iPhone 11 128GB zelená je tu a ukazuje, prečo je považovaný za kráľa medzi smartphonmi.


 


 

Láska na prvý pohľad

iPhone 11 nie je len telefón, ale umelecké dielo, ktoré chceš držať v ruke. Šesť nových nádherných farieb, z ktorých si vyberie každý, konštrukcia tvorená precízne vyfrézovaným sklom z jedinej tabuľky a úžasný 6,1“ Liquid Retina displej, rozprestierajúci sa po celej prednej strane, zasadený do odolného rámu z leteckého hliníka. To je iPhone 11.


 

Apple iPhone 11


 

Teraz už zachytíš všetko

Zachyť na svojich fotkách ešte viac magických momentov než kedy predtým. Zásluhou úplne novej dvojitej fotosústavy v podobe 12Mpx širokouhlého objektívu a 12Mpx ultraširokouhlého objektívu posunieš svoje fotky od širokouhlých po ultraširokouhlé. Teraz už sa na tvoje snímky vojdu všetci tvoji priatelia aj celá krajina.


 

Apple iPhone 11


 

Staň sa profesionálnym režisérom

Natáčaj videá ako profesionálny hollywoodsky režisér. iPhone 11 natáča video za pomoci oboch kamier v dychvyrážajúcom 4K rozlíšení pri 60 snímkach za sekundu, vďaka čomu zachytíte štyrikrát väčšiu scénu ideálnu pre akčné bijáky. Vytvorené videá navyše môžeš otáčať, orezávať a vylepšovať pomocou filtrov rovnako ako fotky.


 

Apple iPhone 11


 

Nádherné snímky aj v tme

Vytvoriť krásne fotografie aj v tme? Pre iPhone 11 žiadny problém. Vďaka novému nočnému režimu dokáže fotoaparát aj bez blesku vyjasniť aj tmavú scénu a dodá jej prirodzené farby.


 

Apple iPhone 11


 

Daj najavo svoju originalitu

Zabudni na fotografické ateliéry. S duálnym fotoaparátom iPhonu 11, ktorý podporuje nové druhy portrétov a lepšie ovládanie, vytvoríš pôsobivé portréty sebe, svojich priateľov aj štvornohých miláčikov.


 

Apple iPhone 11


 

Ešte inteligentnejší Smart HDR

Vďaka strojovému učeniu je nová generácia Smart HDR ešte inteligentnejšia, než v minulosti. Technológia Smart HDR dokáže rozpoznať a spracovať tváre inak než zvyšok snímok a nechá vyniknúť svetlé aj tmavé miesta, rovnako ako prirodzené tóny pleti, bez toho, že by sa stratil východ alebo západ slnka v pozadí.

 

 

Apple iPhone 11

 

 

Spomalené selfie

Dostaň zo svojich selfie ešte viac vďaka novej 12Mpx TruDepth kamere, nahrávajúcej originálne spomalené selfie v 120 snímok za sekundu. Úsmev, zamávanie aj pohadzovanie vlasmi vo vetre, bude teraz vyzerať ešte lepšie.


 

Apple iPhone 11


 

Telefón, ktorý niečo vydrží

Žiadny strach, iPhone 11 len tak niečo nepoloží. Prednú aj zadnú stranu chráni najodolnejšie pevné sklo na smartphone a vďaka vodeodolnosti zvládne ponorenie do hĺbky 2 metrov až na 30 minút, bez toho, že by sa mu niečo stalo, čo je dvakrát viac, než vydrží iPhone XR.


 

Apple iPhone 11


 

Udrží s tebou krok

iPhone 11 s tebou udrží krok aj v tom najnáročnejšom dni. Perfektná súhra hardwaru so softwarom sa totiž výrazne prejaví vo výdrži batérie, takže pre iPhone 11 nie je problém zvládnuť celý deň na jedno nabitie. A vo chvíli, kedy mu dôjde šťava, dobiješ ho vďaka rýchlonabíjaniu za mnoho kratšiu dobu.


 

Apple iPhone 11


 

Najrýchlejší čip v smartphone

Poznaj na vlastné oči silu vôbec najrýchlejšieho čipu na smartphone A13 Bionic. iPhone 11 zvláda všetky úlohy, ktoré mu naložíš, s neuveriteľnou rýchlosťou a plynulosťou. Čip A13 Bionic je navyše šetrný k spotrebe batérie, takže vďaka nemu vydrží telefón dlhšiu dobu v chode.


 

Apple iPhone 11

Mobilný telefón Apple iPhone 11 128GB, zelená
Mobilný telefón Apple iPhone 11 128GB, zelená
Mobilný telefón Apple iPhone 11 128GB, zelená
Mobilný telefón Apple iPhone 11 128GB, zelená