Menu
Menu

Microsoft Office 365 pre domácnosti 1 rok

Microsoft Office 365 pre domácnosti 1 rok

Microsoft Office 365 pre domácnosti 1 rok

Kód výrobku: 6GQ00140

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Pre PC, notebooky, tablety

Najpredávanejšie Pre PC, notebooky, tablety

1
Skladom
2
Skladom
3

Ročné predplatné na sadu kancelárskych aplikácií Microsoft Office 365 pre domácnosti obsahuje všetky kľúčové produkty, medzi ktorými nechýba ani emailový klient Outlook, textový a grafický editor Publisher a správcu databáz Access. Ďalej obsahuje štandardné aplikácie Word pre úpravu textov, Excel pre jednoduchú tvorbu tabuliek, PowerPoint je štandardom pre prezentácie a OneNote umožní vytváranie vlastnoručných zápisov. Aplikácia je určená pre nainštalovaní až na 5 počítačov či tabletov aobsahuje všetky jazykové verzie. Predplatiteľ získava 20 GB úložného priestoru vo SkyDrive navyše, 60 voľných minút mesačne pre telefovanie cez Skype a upgrade produktov a služieb pre Office v celej domácnosti po celú dobu predplatného.

Nový Office 365 je vo všetkých smeroch lepší. Ani najväčšie zahraničné magazíny sa nemohli ubrániť výrokom "Nový Office je zatiaľ najlepší Office.", "... Rýchly, odladený a bezproblémový." alebo "Microsoft je na ihrisku tam, kde je puk." Viac verzií navyše každému umožní vybrať si presne tie produkty, ktoré mu budú najviac vyhovovať.

Pracujte so svojimi obľúbenými kancelárskymi nástrojmi ako nikdy predtým pomocou dotykového ovládania. Využijete tak vaše zariadenie s operačným systémom Windows 8 a dotykovým displejom naplno. Sami si navyše zvolíte, či aplikáciu budete ovládať myšou alebo dotykom a podľa toho sa upraví všetky ovládacie prvky.

Microsoft Office 365 pre domácnosti 1 rok