Matrac Gala Visco 1000 - 90x200x22

Matrac Gala Visco 1000 - 90x200x22

Matrac Gala Visco 1000 - 90x200x22

Pokiaľ neradi spíte na príliš tvrdom matraci, ale taktiež ani na príliš mäkkom, potom by vám mohol vyhovovať matrac strednej tuhosti Gala Visco 1000.

O váš pohodový odpočinok sa postarajú nielen výrobné materiály, ale taktiež spôsob vyhotovenia plochy na spanie, ktorá sa delí na 7 anatomických zón.

Jadro matraca je z pružnej Flexifoam® peny. Vrchná vrstva, ktorú tvorí VISCO pena sa prispôsobuje teplote a tlaku ľudského tela, a tým dokonale kopíruje jeho tvar.

Poťah matraca je snímateľný a možno ho prať na 60 °C. Vďaka prešitiu dutým vláknom dobre odvádza vlhkosť.

Určite vás poteší, že matrac je možné uložiť ako na pevný, tak aj polohovací rošt. Maximálna odporúčaná nosnosť je 130 kg.

Nechajte sa rozmaznávať výhodami matraca Gala Visco 1000!

Kód výrobku: 480-0135/001

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
NÁBYTOK

Najpredávanejšie NÁBYTOK

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Matrac Gala Visco 1000

Penový matrac s pamäťovou penou so zvýšenou priedušnosťou, penou Flexifoam®, vycibrenou sendvičovou zónovou konštrukciou a prateľným prešívaným klima-poťahom. Taký je komfortný penový matrac Gala Visco 1000, ktorý zaistí pohodlie po celú dobu spánku. 

Plocha na spanie delená na 7 anatomických zón poskytne ideálnu oporu pre každú časť tela. Budete tak vstávať do nového dňa vždy svieži a plný síl.

Matrac Gala Visco 1000 je vhodný pre pevné aj polohovacie rošty.

Použité materiály

Jadro je zhotovené zo špeciálnej peny Flexifoam® strednej tuhosti s priečnymi vzdušníkmi a ramennými kolískami BLACK FLEXX, ktoré napomáhajú „nepreležaniu“ ramena. tzv. ramenná kolíska. Pena Flexifoam sa ďalej vyznačuje elasticitou, húževnatosťou a tvarovou stálosťou. 

Vrchnú časť tvorí VISCO pena meniaca svoju tuhosť v závislosti na teplote. Pôsobením tlaku a tepla sa tvarovo prispôsobí a perfektne kopíruje tvar ľudského tela. Vďaka tzv. efektu pomalého návratu rovnomerne rozloží tlak tela na matraci a pomáha tak predchádzať preležaninám. Matrac je obojstranný. Tuhšia strana má zvýšenú priedušnosť a odrazovú pružnosť a mäkšia strana je vybavená pamäťovou penou so zvýšenou priedušnosťou. Matrac je vysoko priedušný a disponuje dobrými ortopedickými vlastnosťami.

Prateľný poťah s úpravou SILVER LINE je vyrobený z dvoch samostatných častí. Je možné ho prať na 60°C. Prešitie dutým vláknom zaisťuje, že klimatizačná konštrukcia odvádza vzdušnú vlhkosť. Poťah je vybavený moderným ornamentálnym prešívaním. Pre zvýšenie životnosti poťahu (až o 30%) a životnosti celého matraca (až o 10-15%) odporúčame kombináciu s matracových chráničom. Chránič pri svojej nízkej investícii pôsobí taktiež ako ďalšia termoregulačná vrstva. Inými slovami v zime hreje, v lete chladí.


 

Výhody:

 • vysoká priedušnosť
 • obojstranný matrac
 • snímateľný a prateľný poťah
 • možno použiť na polohovací rošt
 • dobré ortopedické vlastnosti

 

Vyhotovenie:

 • poťah: Silver Line (prateľný na 60°C, prešitý dutým vláknom)
 • ​nosnosť: 130 kg
 • 7 anatomických zón
 • tuhosť matraca: stredná
 • TUŽŠIA STRANA FLEXI: Pena Flexifoam® BLACK FLEXX (zvýšená priedušnosť a odrazová pružnosť
 • MÄKŠIA STRANA VISCO: Pena BLACK MEMORY (pamäťová pena so zvýšenou priedušnosťou 
 • rozmery: 90x200 cm
 • výška matraca: 22 cm
 • materiál: pena Black Memory, Flexifoam pena
Matrace Gala Visco 1000
Matrac Gala Visco 1000 - 90x200x22
Matrac Gala Visco 1000 - 90x200x22