LTLM N7 biely

LTLM N7 biely

LTLM N7 biely

Kód výrobku: LTM7

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Android tablety

Najpredávanejšie Android tablety

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Cenovo dostupný tablet LTM7 disponuje dotykovým displejom s uhlopriečkou 7". Je vhodný pre nenáročných užívateľov, ktorí chcú surfovať na internete, sledovať filmy a počúvať hudbu. Pre jednoduchú obsluhu bol použitý operačný systém Google Android 4.2.

tablet LTM7Tablet LTM7 je vybavený dvojjadrovým procesorom Cortext A7 s frekvenciou 1,2 GHz. Na uloženie dát je určená vstavaná pamäť 4 GB, ktorú je možné ďalej rozšíriť pomocou pamäťovej karty až o 32 GB. Ľahko sa ovláda pomocou dotykového 7" LCD displeja s rozlíšením 800 x 480 pixelov.

tabletu LTM7 je možné pomocou mini USB 2.0 pripojiť externé príslušenstvo, ako je napríklad USB flash disk, klávesnica, atď. Pripojenie na internet je možné pomocou bezdrôtovej technológie Wi-Fi.

 

tablet LTM7

Aký veľký bude priestor pre uloženie užívateľských dát si zvolíte sami. Zariadenie podporuje pamäťové karty MicroSD a to až do veľkosti 32 GB, čo predstavuje množstvo priestoru pre hudbu alebo video. 

 

 

USB host je funkcia slúžiaca na pripojenie zariadení cez USB kábel.  Takto  sa dá pripojiť napríklad USB kľúč, myš, klávesnica alebo gamepad do tabletov a smartphonu.

 

Micro-USB je univerzálna zbernica, ktorá umožňuje pripojenie zariadení k počítaču. Dá sa ale využiť aj pre prenos dát, napr. z videokamier, čítačiek pamäťových kariet, MP3 prehrávačov alebo externých diskov.

LTLM N7 biely
LTLM N7 biely
LTLM N7 biely
LTLM N7 biely