Menu
Menu

LIMO BAR TO159

LIMO BAR TO159

LIMO BAR TO159

Kód výrobku: TO159

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príslušenstvo

Najpredávanejšie Príslušenstvo

1
Skladom
2
Skladom
3

Limo Bar Elixir Basic je výrobník sódy s ideálnym pomerom ceny a výkonu. Zaujme svojim elegantným štíhlym telom z pevného plastu i kvalitným spracovaním, ktoré zaisťuje dlhú trvanlivosť výrobku. Napriek štíhlemu tvaru je výrobník veľmi stabilný, čo je dôležité pre bezpečnosť pri výrobe sódy.

Hlava výrobníka je vybavená rýchloupínacím mechanizmom, ktorý sa pevnosťou úchytu fľaše vyrovná skrutkovaciemu upínaniu, avšak jeho obsluha je oveľa jednoduchšia a rýchlejšia. Fľaša s objemom 1 l je vyrobená z extrémne odolného plastu. Oceníte tiež malú spotrebu oxidu uhličitého, ktorá je zaistená technológiou FSS, a reguláciu veľkosti bubliniek, vďaka ktorej si môžete vyrobiť sódu presne podľa svojich predstáv. Či si vyrobíte nápoj s extrémne veľkými bublinami, alebo naopak dáte prednosť tisícom malých bubliniek na svojom jazyku, je plne na vás. Vďaka týmto technológiám dokážete vyrobiť až 80 l sódy na jednu bombičkus oxidom uhličitým.

K vašej väčšej slobode s týmto výrobníkom sódy slúži tiež možnosť používať bombičky s oxidom uhličitým od konkurenčných výrobcov. Pre začiatok v balení nájdete 1 originálne bombičku, s ktorou vyrobíte veľa osviežujúceho sýteného nápoja. Výrobok váži 1558 g a jeho rozmery sú 427 × 130 × 235 mm.

LIMO BAR TO159
LIMO BAR TO159
LIMO BAR TO159
LIMO BAR TO159
LIMO BAR TO159
LIMO BAR TO159
LIMO BAR TO159