LG GSL960PZBZ OBAL POŠKODENÝ

LG GSL960PZBZ OBAL POŠKODENÝ

LG GSL960PZBZ OBAL POŠKODENÝ

F, Čistá kapacita chladničky 411 L, Čistá kapacita mrazničky 214 L, Mraziaci výkon 12 kg/24h, Hlučnosť 39 dB, Klimatická trieda T, Výška 1790 mm, Šírka 912 mm, Hĺbka 738 mm

Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Iba poškodený obal. Nemusí byť v originálnom obale.

Kód výrobku: GSL960PZBZ_ZT02

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Americké chladničky s výrobníkom ľadu

Najpredávanejšie Americké chladničky s výrobníkom ľadu

1
Americká chladnička Samsung RS50N3513SA/EO 1 059,00 1 006,05
Skladom
2
Americká chladnička Samsung RS67A8811S9/EF 1 269,00 1 035,29
Skladom
3
Americká chladnička Samsung RS67A8811B1/EF 1 349,00 1 075,57
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má poškodený obal.

Americká chladnička LG GSL960PZBZ

Americká chladnička LG GSL960PZBZ je nenahraditeľný pomocník v každej väčšej domácnosti. Disponuje celkovou kapacitou 600 litrov = 405 litrov chladiaca a 196 litrov mraziaca časť, vďaka tomu v nej vždy nájdete dostatok priestoru. Navyše vďaka špeciálnym funkciám poskytne uloženým potravinám prvotriednu starostlivosť.
Ani na vzhľade chladnička nezaháľala. Moderné nerezové prevedenie sa skvele hodí do každej kuchyne a dodá jej osobitý štýl.

Špeciálna zásuvka na uchovanie ovocia a zeleniny

Zásuvka Crisper je špeciálne určená na skladovanie ovocia a zeleniny. Funkcia FRESH Balancer má za úlohu udržiavať úroveň vlhkosti na optimálnej úrovni. Prebytočná vlhkosť z potravín sa odparí a potom skondenzuje na mriežke namiesto toho, aby stekala späť na potraviny a urýchlila tak proces kazenia. Ovocie a zelenina si vďaka tomu zachovajú svoju čerstvosť a originálnu chuť po oveľa dlhšiu dobu. A vy si na nich môžete pochutnať kedykoľvek budete chcieť.

Znížte zápach na minimum

Určite poznáte tie nepríjemné chvíle, kedy skladujete v chladničke aromatické potraviny a v tom uzavretom priestore spotrebiča sa všetky pachy premiešajú a vzniká z toho nevábna vôňa. Tento nechcený efekt je eliminovaný osviežovačom s aktívnym uhlíkom, ktorý za pomoci ventilátora aktívne preháňa vzduch cez filter a posiela ho späť cez rozvod vzduchu Fresh Shower. Vďaka tomu môžete v chladničke skladovať čokoľvek a nikdy už vás pri otvorení dverí neprekvapí nepríjemná aróma.

Nádržka na vodu

Nádržka na vodu je zabudovaná v predných dverách chladničky, takže v prípade, že vás prepadne smäd, jednoducho si napustíte vodu a nemusíte vôbec chodiť do vnútra chladničky a hľadať objemné fľaše, ktoré zbytočne zaberajú miesto. Poskytuje celodenný príjem čistej a vychladenej vody.Jej kapacita činí 4 litre, takže sa nebudete musieť obťažovať častým plnením. Akonáhle ale k nemu dôjde, nebude musieť mať strach. Veko nádoby je totiž veľmi šikovne a efektívne navrhnuté, takže to zvládne aj malé dieťa.

Ľahký prístup k potravinám

Dvierka Door-in-door uľahčujú prístup k nápojom a občerstveniu vnútri chladničky. Vylepšený tenký rám sľubuje, že bude k dispozícii až o 9% viac úložného priestoru, kde našli svoje miesto ďalšie úložné police. Vďaka tomu bude v chladničke vždy poriadok a budete mať prehľad o tom, kde sa čo nachádza. Najlepšie je, že sa stráca až o 46,5% menej chladného vzduchu.

Utility box

Táto zásuvka zaisťuje priestor pre bezpečné skladovanie malých potravín. Ako sú zákusky, mäsové delikatesy či syry.

Úzky výrobník ľadu

Vďaka tomu, že je výrobník ľadu extra úzky, nezaberá toľko potrebného miesta v mrazničke. Aj napriek jeho rozmerom zvládne vyrobiť dostatočné množstvo ľadu.

Držiak na víno

Držiak na víno poskytuje možnosť bezpečného uloženia až 4 fliaš vína.

LG GSL960PZBZ OBAL POŠKODENÝ
LG GSL960PZBZ OBAL POŠKODENÝ
LG GSL960PZBZ OBAL POŠKODENÝ
LG GSL960PZBZ OBAL POŠKODENÝ