Menu
Menu

LG F 84 A8YD

LG F 84 A8YD

LG F 84 A8YD

  • Energetická trieda A ti zaistí veľkú úsporu peňazí
  • Maximálna kapacita práčky 8 kg, v režime sušičky 6 kg
  • Počet otáčok: 1400 ot./min.
  • Vyberaj zo 14 programov a 14 prídavných funkcií prania
  • Pri sušení si môžeš vybrať zo 7 možností
  • Automatické váženie bielizne prispôsobí dobu prania a potrebnú energiu a vodu
  • Technológia Eco Hybrid nepoužíva pre sušenie žiadnu vodu
  • S odloženým štartom si môžeš naprogramovať pranie v rozmedzí až 24 hodín
  • Opti 45min - umožňuje vyprať za 45 minút obvyklú náplň bavlny a zmiešanej bielizne
  • Rozmery: 850 x 450 x 600 mm (VxŠxH)


Neváhaj a kúp si úspornú práčku so sušičkou ešte dnes!

Kód výrobku: F84A8YD

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky a sušičky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Práčka so sušičkou LG F 84 A8YD v modernom prevedení a so skvelým vybavením si vás získa jednoduchým ovládaním. Všetky nastavenia zabezpečí veľký otočný gombík. O všetkom máte dokonalý prehľad vďaka praktickému displeju.

Dosiahnutie dokonale čistého a suchého prádla zabezpečí funkcia 6 motion s technológiou LG Direct DrivePráčka LG F84A8YD maximálne využíva všetky kvality motora pre vytvorenie 6 pohybov bubna. Vďaka 14 programom a 14 prídavným funkciám máte istotu, že je s maximálnou starostlivosťou postarané o každý typ vášho prádla. Pri sušení vyberáte zo 7 možností.

Technológia LG Direct Drive motor predstavuje patentovaný motor s priamym pohonom, ktorý je pripevnený priamo na strede bubna práčky. Toto riešenie pohonu umožnilo odstrániť remeň a kladky, ktoré sú súčasťou bežných motorov práčiek. 

Celý prací proces s práčkou a sušičkou LG F84A8YD vám uľahčí automatické váženie prádla, ktoré prispôsobí čas prania a potrebnú energiu a vodu. Nechýba ani možnosť odloženého štartu, detský zámok a zvuková signalizácia.

Vďaka úsporným technológiám dokážu LG práčky ušetriť váš čas a zároveň znížiť účty za energie. Bežne sa pri sušení bielizne spotrebováva až 22 litrov vody. Technológia Eco Hybrid nepoužíva pre sušenie žiadnu vodu.

LG Direct Drive motor detekuje, koľko prádla sa nachádza v práčke a na základe tejto informácie určí optimálny čas prania, oplachovania a spotrebu vody.

Už sa vám niekedy stalo, že ste nemohli prať cez noc, pretože vaša práčka robí príliš veľa hluku? S inovačným tlmiacim systémom od LG je toto minulosťou.

LG F 84 A8YD
LG F 84 A8YD
LG F 84 A8YD
LG F 84 A8YD
LG F 84 A8YD