Menu
Menu

LG DH6530T

LG DH6530T

LG DH6530T

Kód výrobku: DH6530T

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Video

Najpredávanejšie Video

1
Skladom
2
Skladom
3
Xiaomi Mi Tv Box S EU 71,90
66,60
Skladom

Kvalitné domáce kino LG DH6530T vás zaujme predovšetkým dokonalým priestorovým zvukom svojich 5.1 reproduktorov s celkovým výkonom rovných 1000 W. Svoje multimédiá môžete prehrávať v DVD mechanike, z USB flashdisku či pevného disku. Funkcia Upscale sa postará o vylepšenie videa v horšej kvalite, ktoré prevedie na rozlíšenie Full HD. USB port využijete aj na nahrávanie svojich CD alebo FM rádia. Diaľkový ovládač SIMPLINK môžete použiť pre všetky zariadenia LG vo vašej domácnosti.

domácí kino LG DH6530T

Vychutnajte si ešte lepší 3D zvuk vďaka jedinečnej kalibračnej schopnosti LG procesora priestorového zvuku. Patentované digitálne spracovanie urobí zvuk plnší, realistickejší a s perfektným vykreslením priestorových tónov. Tú najväčšiu prácu vykonávajú 5.1 1000 W reproduktory, ktoré bez problémov ozvučia aj rozľahlé plochy. Užite si mohutné basy, pevné stredy a čisté výšky s domácim kinom LG DH6530T.

domácí kino LG DH6530T

Zvýšenie rozlíšenia na Full HD. Audiovizuálny obsah predovšetkým z internetu býva často v horšej kvalite vzhľadom k nízkemu rozlíšeniu. LG ponúka funkciu Upscale, vďaka ktorej zvýší rozlíšenie pôvodného obsahu na Full HD a tak vyzerá aj na veľkej obrazovke oveľa lepšie. Vďaka vstavanému USB portu tak sledujete obsah z akéhokoľvek zdroja bez obáv, ako bude vyzerať na vašom novom televízore. Rovnako tak dokáže vylepšiť aj staršie DVD disky s nižším rozlíšením.

domácí kino LG DH6530T

Tiež vás trápi množstvo rôznych ovládačov, v ktorých použití sa pomaly strácate? LG má pre vás optimálne riešenie. Pomocou funkcie Simplink môžete používať jeden ovládač pre všetky zariadenia LG vďaka prenosu signálov cez HDMI kábel. Netrápte sa ovládačmi od televízora, prehrávača, reprosústavy, recieveru, atď., používajte ovládač Simplink.

domácí kino LG DH6530T

Vychutnávajte si multimediálny obsah z veľkej škály USB kompatibilných zariadení. Okrem DVD prehrávača si tak budete užívať filmy z mobilného telefónu, iPhonu, flashdisku alebo napríklad externého harddisku. USB port taktiež poslúži na prevod hudby z vašich CD nosičov na mp3 alebo nahrávanie z rádia.

LG DH6530T