LG 55EC930V

LG 55EC930V

LG 55EC930V

Kód výrobku: 55EC930V

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Televízor 55EC930Vod popredného výrobcu LGv sebe snúbi úchvatný a dokonalý dizajn spolu s najmodernejšími technológiami a špičkovými funkciami. Zakrivený ultratenký OLED displej s uhlopriečkou 55" a Full HD rozlíšením 1920x1080 pxje zárukou nielen vysoko verných farieb, ale aj podmanivého vzhľadu, ktorý sa stane ozdobou každej obývacej izby. Operačný systém LG Smart+ zase ponúka jednoducho ovládateľné prostredie, ktoré však nie je oslobodené od jedinej funkcie , ktorú by ste u takejto televízie očakávali, vrátane nákupu aplikácií z internetového obchodu LG Store. Dokonalý zážitok zo sledovania televízie už len dopĺňa možnosť sledovanie obsahu v 3D.

OLED technológia

Oled technológia v praxi znamená, že už nie je potrebné matricu z tekutých kryštálov podsvieťovať LED diódami, ale teraz je zo svietivých diód zložená sama matrica. Ponúka tak nielen vysoký kontrast, široké pozorovacie uhly a výnimočne rýchlu odozvu, teda funkcie u predchádzajúcich LED televízorov nedosiahnuteľné, ale aj unikátny zakrivený dizajn.

Zakrivený design

Hlavnou výhodou zakrivenej obrazovky je, že na každé miesto svojej plochy sa oči pozerajú z rovnakej vzdialenosti. Tým je pre oči obraz ďaleko prirodzenejšia a nestráca svoje detaily ani na okrajoch. Okrem toho je jeho vzhľad spolu s priehľadným stojanom, ktorý vytvára ilúziu vznášajúcej sa obrazovky, naozaj očarujúci a stane sa dokonalým doplnkom každej modernej obývacej izby.

 

Pixel dimming

Pixel Dimming je celkom nová zobrazovacia technológia, ktorú môžu využiť iba OLED televízory. Každý obrazový bod (pixel) emituje svetlo a zároveň sa samostatne zapína a vypína, čím je možné dosiahnuť doteraz nepoznaných úrovní čiernej aj pri tmavých scénach a dokonalé živosti obrazu pri neskutočných detailoch.

Štvorfarebný pixel

Technológia 4 Colour Pixel od LG dopĺňa tri tradičné farby o biely subpixel a zlepšuje tak farebnú škálu aj presnosť reprodukcie farieb. Technológia je tak obrovským pokrokom a zvyšuje schopnosť televízorov zobrazovať reálne farby.

Neobmedzený kontrast

Vďaka technológii OLED ponúka televízor dosiaľ nepoznaný kontrast, ktorý bol pre predchádzajúce bežné televízory nedosiahnuteľný. Absencia spoločného osvetlenia jednotlivých obrazových bodov a ich samostatná nezávislosť totiž zabezpečujú, že pixely môžu regulovať svoju vlastnú svetelnú účinnosť. Kontrastný pomer tak ďaleko presahuje bežné hodnoty a televízor je schopný reprodukcie farieb v ich reálnej hĺbke a tónoch.

Vysoká rýchlosť odozvy

Rýchlosť odozvy LG OLED TV je až stokrát vyššia ako u bežných LED televízorov. Môžete tak sledovať rýchle scény bez akéhokoľvek skreslenia a rozmazania. Rýchle pohyby a všetky detaily sú zobrazované ako v skutočnosti. Ak milujete akčné filmy plné rýchlych scén, športové prenosy, či na televízii hráte akčné hry, budete mať s touto televíziou vždy istotu krištáľovo čistého obrazu.

Široký pozorovací uhol

Na rozdiel od predchádzajúcich prístrojov, kde pohľad zo strán znamenal stratu kontrastu, ponúka LG OLED TV stabilný kontrast pri pohľade z ktoréhokoľvek miesta v izbe. Technológia je navyše podporená funkciou Color Refiner, ktorá eliminuje farebné skreslenie a privádza tak zážitok zo sledovania k dokonalosti. Môžete si tak užiť film s celou rodinou bez strachu, že niektorý jej člen bude o dokonalý zážitok ochudobnený.

LG Cinema 3D

Nechajte sa vtiahnuť do deja vďaka technológii 3D. Najkomfortnejší 3D obraz je podčiarknutý zakriveným prevedením a ponúka tak ultimátny zážitok zo sledovania 3D. Nechajte tak priamo do svojej obývačky preniknúť obľúbené filmové postavy, ktoré budú vyzerať ako živé.

LG SMART+ TV

Operačný systém nadväzujúci na svojho úspešného predchodcu vychádza z jeho dokonalej jednoduchosti a ľahkého ovládania pri zachovaní všetkých potrebných funkcií. Jedným z Launcherov, teda spúšťačov, ktorý sa zobrazí v spodnej časti obrazovky po stlačení tlačidla domov a ponúkne vám možnosť prepínať medzi vysielanými programami aj obľúbeným obsahom.

LG STORE

LG Store ponúka všetku zábavu, akú si dokážete predstaviť. Od živých programov cez 3D obsah a Video on Demand (požičiavanie filmov) až po zábavné aplikácie a hry.

LG 55EC930V
LG 55EC930V
LG 55EC930V
LG 55EC930V
LG 55EC930V