LG 47LN575S 47"

LG 47LN575S 47

LG 47LN575S 47"

Kód výrobku: 47LN575S

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Smart LED televízor LG 47LN575S vyniká veľkou uhlopriečkou 47 palcov a Full HD rozlíšením pre maximálnu kvalitu obrazu, a to ako pri filmoch a televíznych programoch, tak pri konzolových hrách. Vďaka prítomnosti satelitného, káblového a pozemného tunera môžete sledovať celú škálu televíznych staníc bez nutnosti ďalšieho zariadenia. Plná podpora Wi-fi a internetového prehliadača či stoviek aplikácií vám obohatí domácu zábavu, ktorú rýchlo a jednoducho ovládnete inteligentným ovládačom Magic Remote (nie je  súčasťou balenia). LG 47LN575S je taktiež vybavená celkom novým užívateľským rozhraním, ktoré sa vyznačuje väčšou jednoduchosťou a rozsiahlejšími možnosťami osobného nastavenia. Napríklad funkcia Time Machine IIvám umožní TV programy nahrávať, pretáčať, pozastavovať alebo opakovane sledovať.

Nechýba žiadny z dôležitých konektorov ako SCART, HDMI, komponentné video, digitálny zvukový výstup alebo slot CI+ pre osadenie dekodéru so satelitnou kartou.

 

 Smart TV

Aplikácia Smart TV prináša revolúciu televíznej zábavy, okrem sledovania filmov a TV programov vás udržiava v kontakte s rodinou a priateľmi. Vďaka vstavanej Wi-Fi sa môžete pripojiť na internet bezdrôtovo alebo použiť kábel pre pripojenie na klasický ethernet. Medzi múdre aplikácie patrí aj plnohodnotný internetový prehliadač a ďalšie stovky aplikácií, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť do televízora. Medzi najviac populárne patria aplikácie zamerané na fitness, hry alebo informácie o počasí.

 Smart Share

So Smart Share dáva LG inováciám nový rozmer, prostredníctvom tejto funkcie môžete priamo na vašom televízore zdieľať obsah vašich digitálnych zariadení. Zdieľanie môže prebiehať drôtovo alebo bezdrôtovo cez Wi-Fi

 Dynamic Motion Clarity Index

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo pohybujúcich sa objektov pri sledovaní športuakčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meriaca technológia pre čistotu pohybu Motion Clarity Index súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panelu, rýchlosť obrazového procesora a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény teraz s oslnivými detailmi.

Wireless Display (Wi-Di)

Technológia Intel Wi-Di (bezdrôtový prenos obrazu) umožňuje ľahké a rýchle prepojenie televízorov a laptopov bez nutnosti káblov alebo internetového pripojenia.

Nahrávanie na USB

Funkcia nahrávania na USB nahráva voľne dostupný obsah digitálnych televízií na pripojenú USB pamäť alebo USB HDD. 

Prepojte zariadenia pomocou MHL kabelu a sledujte HD obsah zo svojho telefónu na veľkej televíznej obrazovke. K ovládaniu môžete použiť televízny diaľkový ovládač Magic Remote (ovládač nie je súčasťou balenia). Mobilný telefón je počas pripojenia nabíjaný.

 Miracast

Funkcia Miracast umožňuje rýchlo a ľahko bezdrôtovo prepojovať televízory, múdre telefóny a tablety, takže môžete pohodlne prenášať a zdieľať digitálny obsah priamo na televíznej obrazovke.

Magic Remote – diaľkový ovládač

Diaľkový ovládač zaisťuje vaše spojenie s obsahom na obrazovke televízora prostredníctvom jednoduchých gest a rýchlych kliknutí. Magic Remote je univerzálny diaľkový ovládač, s ktorým môžete ovládať aj iné zariadenia ako je STB (set-top-box), DVD a Blu-Ray prehrávač alebo domáce kino. K dispozícii máte 4 režimy diaľkového ovládania:

      Kurzor – stačí ukázať a kliknúť

      Gesto – jednoduchým gestom zadávate komplexné príkazy

      Koliečko – posúvate kurzor v ponuke hore a dole ako s myšou

      Hlas – ovládanie TV pomocou hlasových povelov

Ovládač Magic Remote nie je súčasťou balenia, je možné ho samostatne dokúpiť.

LG 47LN575S 47
LG 47LN575S 47