Vyriešte akýkoľvek problém s vaším zariadením Lenovo, perifériami alebo dokonca softvérom. Vďaka službe Lenovo Premium Care na 3 mesiace sa o vás technici spoločnosti Lenovo postarajú. A pokiaľ vám služba bude vyhovovať, môžete si záruku s Premium Care predĺžiť až na tri roky.PRVOTRIEDNA SLUŽBA NA NOVEJ ÚROVNI

ODBORNÍK NA TELEFÓNE

Naši technici sú pripravení vám pomôcť pri akýchkoľvek problémoch, žiadni roboti, žiadne čakanie na email, ale rozhovor s niekým, kto vám naozaj pomôže.

NERÝCHLE RIEŠENIE

Rôzne problémy môžu byť jednoducho vyriešené už počas prvého hovoru, navyše, ak to bude nutné, náš tím naplánuje opravu priamo u vás doma.


UŽITE SI PRVOTRIEDNE SLUŽBY


BEZPROBLÉMOVÝ PRÍSTUP

Úvodné nastavenia, asistencia alebo „ako na to“. Na hardvér aj softvér existuje jednoduché riešenie a Premium Care vám poskytne prvotriednu podporu.


*Platia tu vyššie uvedené pravidlá a podmienky. Služba je dostupná iba pre vybrané modely. Služby môžu byť spoplatnené. ©Lenovo 2022. Všetky práva vyhradené. Lenovo a logo Lenovo sú ochranné známky spoločnosti. Lenovo si vyhradzuje právo opraviť prípadné nepresnosti, chyby alebo opomenutia a zmeniť alebo aktualizovať informácie kedykoľvek, bez predchádzajúceho upozornenia. Všetky zobrazené snímky sú len ilustračné a nemusia sa podobať skutočnému výrobku.