Lenovo A328

Lenovo A328

Lenovo A328

Kód výrobku: A328BLACKA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mobilné telefóny

Najpredávanejšie Mobilné telefóny

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Cenovo dostupný a napriek tomu skvele vyzerajúci a funkciami nabití smartphone Lenovo A328si veľmi rýchlo obľúbite. Telefón je ideálny pre začiatočníkov, menšie deti či ako firemný, finančne nenáročný pomocník. Na prvý pohľad vás upúta moderný dizajn, ktorý v sebe skrýva to pravé zviera. Nainštalovaný operačný systém Android 4.4 KitKat, poskytuje prístup k tonám aplikácií a hier, ktoré vás zabavia na hodiny a hodiny. Avšak nejde len o zábavu. K dispozícii sú aj predinštalované aplikácie spoločnosti Lenovo, napríklad Lenovo Dolt. S takým množstvom aplikácií sa nemusíte sa obávať žiadnych prekážok pri práci s telefónom.

Dominantou celého prístroja je veľmi kvalitný 4,5" multidotykový displej, ktorý sa pýši rozlíšením 854x480 (označenie FWVGA). Displej je šitý na mieru zariadeniu, ktorého ergonomické prevedenie a elegantné oblé hrany umožnia jednoduché ovládanie aj jednou rukou. Pre všetkých, ktorí radi zaznamenávajú každú udalosť, sú k dispozícii dva integrované fotoaparáty. Zadná 5 Mpx kamera pre bežné fotenie tvorí spoločne s prednou 2 Mpx kameroupre videohovory skvelý multimediálny tandem. Štvorjadrový procesor MT6582M s pracovnou frekvenciou 1,3 GHz sa stará o prúdenie dát a ich spracovanie, čím udržuje svižnú prevádzku smartphonu. Pre svoje medzivýpočty a rôzne pokyny má k dispozícii operačnú pamäť s veľkosťou 1 GB.

Jednoduché zdieľanie fotografií, videí alebo pripojenie handsfree zariadenia vám umožní bezdrôtová technológia Bluetooth 4.0. Pokiaľ si však svoje zážitky nechávate radšej pre seba, tak celkom iste oceníte 4 GB kapacitu vnútorného úložiska, kam môžete pohodlne ukladať svoje súbory. Akonáhle zaplníte maximálnu možnú kapacitu, môžete si bez obáv zaobstarať microSD (až 32 GB) do svojho zariadenia a tým rozšíriť priestor pre ďalšie dáta. Jasnou samozrejmosťou je modul GPS, ktorý funguje aj bez pripojenia k internetu. Či už teda budete kdekoľvek, nemusíte sa obávať, že stratíte tú správnu cestu.

Lenovo A328
Lenovo A328
Lenovo A328
Lenovo A328
Lenovo A328
Lenovo A328
Lenovo A328
Lenovo A328
Lenovo A328
Lenovo A328
Lenovo A328
Lenovo A328