Kuchynský robot Bosch MUM58225 ROZBALENÉ

Kuchynský robot Bosch MUM58225 ROZBALENÉ

Kuchynský robot Bosch MUM58225 ROZBALENÉ

Výkonný kuchynský robot Bosch MUM58225radu MUM5 Creation Line je skvelý pomocník pri príprave najrôznejších pokrmov. Vďaka motoru s výkonom 1000 W ľahko spracuje veľké množstvo surovín, ako napríklad 1 kg múky plus prísady. Misa s objemom 3,9 litra z brúsenej a leštenej nerezovej ocele a planetárne miešanie umožňujú perfektné premiešanie až 2,7 kg piškótového cesta alebo 1,9 kg cesta kysnutého. Špeciálna funkcia ramena EasyArmLiftautomatická parkovacia pozícia uľahčujú prácu s kuchynským robotom Bosch aj plnenie misy. Jednoduchým stlačením tlačidla jednoducho a ľahko ovládaš 3-zónové multifunkčné rameno.

Neváhaj a povýš svoje varenie na vyššiu úroveň!

Kód výrobku: MUM58225_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príprava potravin ZLACNENÉ

Najpredávanejšie Príprava potravin ZLACNENÉ

1
Skladom
2
3
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – vybalené/vyskúšané. 

Všestranný a ľahko použiteľný kuchynský robot

Výkonný  kuchynský robot Bosch MUM58225radu MUM5 CreationLine je skvelý pomocník pri príprave najrôznejších pokrmov. Vďaka motoru s výkonom 1000 W ľahko spracuje veľké množstvo surovín, ako napríklad 1 kg múky plus prísady. Misa s objemom 3,9 litra z brúsenej a leštenej nerezovej ocele a planetárne miešanie umožňujú perfektné premiešanie až 2,7 kg piškótového cesta alebo 1,9 kg cesta kysnutého.

Kuchynský robot Bosch MUM58225

 


 

3D Planetárne miešanie

3D Planetárnemiešanie je rýchle a veľmi dôkladné miešanie všetkých prísad vďaka ešte viac zdokonalenému planetárnemu pohonu s jedinečným pohybom miešania v troch smeroch zároveň. K dispozícii je 7 nastaviteľných stupňov, momentový stupeň a možnosť elektronického riadenia počtuotáčok.

Kuchynský robot Bosch MUM58225 - planetárne miešanie

 


 

Kuchynský robot Bosch MUM58225

EasyArmLift

Špeciálna funkcia ramena EasyArmLift automatická parkovacia pozícia uľahčujú prácu s kuchynským robotom aj plnenie misy. Jednoduchým stlačením tlačidla jednoducho a ľahko ovládate 3-zónové multifunkčné rameno.

 


 

Príslušenstvo

Hnetací hák

Šľahacie metly

Mlynček na mäso

Nadstavce na výrobu cukroviniek a čajového pečiva

Kuchynský robot Bosch MUM58225 - nadstavce a príslušenstvo

 

Kuchynský robot Bosch MUM58225 ROZBALENÉ
Kuchynský robot Bosch MUM58225 ROZBALENÉ
Kuchynský robot Bosch MUM58225 ROZBALENÉ