Koss UR/40 (doživotná záruka)

Koss UR/40 (doživotná záruka)

Koss UR/40 (doživotná záruka)

Kód výrobku: UR40

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá cez hlavu

Najpredávanejšie Slúchadlá cez hlavu

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Štýlové domáce slúchadlá Koss UR/40 si obľúbia aj tí najnáročnejší užívatelia. Dokonalý čistý zvuk a maximálne pohodlie, aj to sú prednosti slúchadiel od firmy Koss. Frekvencia slúchadiel 15 - 22000 Hz, citlivosť 98 dB a odpor 60 Ohmov sú jasným dôkazom najvyššej kvality. Pohodlná čelenka vyhovuje absolútne každému, pretože sa dokonale prispôsobí na hlavu. Dĺžka kábla 1,2 m je zárukou toho, že vám nebude zavadzať zbytočne dlhý kábel a zároveň vás nebude obmedzovať v pohybe. 3,5 mm konektor je kompatibilný takmer so všetkými audio zariadeniami. Zapáči sa vám aj nádherný dizajn a čierno - strieborné prevedenie. Navyše slúchadlá Koss UR/40 kúpite u nás za túto vynikajúcu cenu. Taká výhodná ponuka sa skutočne neodmieta!

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnazaruka.sk alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5 EUR. Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnazaruka.sk. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.

Koss UR/40 (doživotná záruka)
Koss UR/40 (doživotná záruka)
Koss UR/40 (doživotná záruka)