Menu
Menu

Koss UR/20 (doživotná záruka)

Koss UR/20 (doživotná záruka)

Koss UR/20 (doživotná záruka)

Kód výrobku: UR20

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá cez hlavu

Najpredávanejšie Slúchadlá cez hlavu

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Koss UR / 20sú uzavreté slúchadlá pre využitie hlavne doma pre počúvanie hudby a hranie hier. Veľké koženkové náušníky sa skvele prispôsobia tvaru vašich uší. Spoločne s nastaviteľným hlavovým mostomzaručia príjemné pohodlie pri dlhšom používaní. Značka KOSS sa vyznačuje 

perfektne spracovanými produktami.

Kvalita zvuku je vďaka skresleniu menšiemu ako 0,3% a citlivosťou 92 dB naozaj vysoká, čo ocení aj náročný užívateľ. Veľké náušníky zaručujú izoláciu okolitého ruchu a doprajú poslucháčovi čistý zvuk a zároveň nevypúšťa reprodukciu do okolia, čo by mohlo byť ľuďom nepríjemné. Skladací hlavový most zaručí bezpečné a komfortné skladovanie a prenos. Pripojenie k zariadeniu zaobstaráva konektor 3,5 mm alebo dodávaná redukcia aj na 6,3 mm jack.

 

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnazaruka.sk alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5 EUR. Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnazaruka.sk. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.

Koss UR/20 (doživotná záruka)
Koss UR/20 (doživotná záruka)
Koss UR/20 (doživotná záruka)