Menu
Menu

KOSS KSC/32 Lime (doživotná záruka)

KOSS KSC/32 Lime (doživotná záruka)

KOSS KSC/32 Lime (doživotná záruka)

Kód výrobku: KSC32LIME

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá do uší

Najpredávanejšie Slúchadlá do uší

1
2
Skladom
3

Koss - značka, ktorá je zárukou kvality pre obrovské množstvo ľudí po celom svete - opäť prináša ďalšiu vychytávku z triedy mini slúchadiel (tzv. „do ucha"), tentokrát však s netradičnou konštrukciou. Koss KSC/32 využíva závesný systém, ktorý má veľmi pozitívny vplyv na stabilitu slúchadiel, a to aj pri športe. Praktickosť sa tu stretáva so štýlom - svieža žltá farba zaujme mužov i ženy.
 
Slúchadlá dokážu vydať tóny v rozsahu 15 až 20000 Hz a citlivosť 104 dB im dodá potrebnú hlasitosť. S uzavretým akustickým systémom vo vnútri vášho zvukovodu si vychutnáte plné hlboké basy a jasne oddelené stredy a výšky. Nechajte svoje obľúbené piesne, aby vás znova prekvapili premyslenosťou svojich melódií. Kábel slúchadiel zakončuje 3,5 mm konektor na jednoduché pripojenie.

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5 EUR. Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.

KOSS KSC/32 Lime (doživotná záruka)