Menu
Menu

Koss KSC/14 (doživotná záruka)

Koss KSC/14 (doživotná záruka)

Koss KSC/14 (doživotná záruka)

Kód výrobku: KSC14

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá cez hlavu

Najpredávanejšie Slúchadlá cez hlavu

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom
Športové slúchadlá Koss KSC / 14 sa vešajú za hlavu pomocou klipu "ClipOn". Molitanové náušníky zaručia pohodlie pri počúvaní hudby. Značka KOSS sa vyznačuje predovšetkým kvalitnými slúchadlami za priaznivú cenu, to platí aj u tohto typu slúchadiel.
 
Slúchadlá sú vybavené meničmi s mylarovými kopulami pre kvalitný zvuk. Citlivosť dosahuje 98 dB a frekvenčný rozsah je 20 - 18 000 Hz. Pripojenie je pomocou kábla o dĺžke 1,2 m zakončený 3,5 mm jackom.

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5 EUR. Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.