Menu
Menu

Koss KEB/30W (doživotná záruka)

Koss KEB/30W (doživotná záruka)

Koss KEB/30W (doživotná záruka)

Kód výrobku: KEB30WHITE

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá do uší

Najpredávanejšie Slúchadlá do uší

1
2
Skladom
3
Skladom
Šikovné špunty Koss KEB / 30 vám prinesú jedinečný zážitok pri počúvaní vašej obľúbenej hudby. Vďaka mäkkým gumovým vložkám sa skvele prispôsobia, zapadnú do každého ucha a vytvoria v ňom uzavreté prostredie, kam nepreniknú zvuky z okolia. Vychutnajte si počúvanie aj v hlučných dopravných prostriedkoch, relaxujte každý deň.
 
Perleťovo biele slúchadlá sú nielen štýlové a kvalitne spracované, ale tiež výkonné. Citlivosť 109 decibelov hovorí za všetko. Harmonické skreslenie iba tri desatiny percenta je tak nízke, že nerozoznáte žiadny prepad zvukovej kvality. Impedancia 16 ohmov a frekvenčný rozsah od 15 Hz do 20 kHz zodpovedá značke aj účelu. Že sú slúchadlá prispôsobené pre cestovanie, prezrádza aj dĺžka kábla.
 
Neváhajte a kúpte si ich ešte dnes za skvelú cenu na OKAY.sk.
 
 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5.-EUR . Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.

Koss KEB/30W (doživotná záruka)
Koss KEB/30W (doživotná záruka)