Menu
Menu

Koss KEB/30B (doživotná záruka)

Koss KEB/30B (doživotná záruka)

Koss KEB/30B (doživotná záruka)

Kód výrobku: KEB30BLACK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá do uší

Najpredávanejšie Slúchadlá do uší

1
2
Skladom
3
Špuntové slúchadlá Koss KEB / 30 vnesú do vášho života pravý pôžitok z hudby. S mäkkými gumovými vankúšikmi skvele sadnú do ucha a vytvoria v ňom izolované prostredie, kam nepreniknú zvuky z okolia, za to hudbu z prehrávača počujete lepšie ako kedykoľvek predtým. Vychutnajte si počúvanie aj v autobuse alebo vo vlaku, bez toho aby vás čokoľvek rušilo.
 
Moderné čierno-biele prevedenie dodáva slúchadlám ten pravý štýl, spracovanie - ako je zvykom u značky Koss - je vynikajúce. Výkon meničov je prekvapivý - citlivosť až 109 decibelov, impedancia 16 ohmov a frekvenčný rozsah od 15 do 20000 Hz. Kábel je 1,2 metra dlhý a hodí sa najmä na cesty. Pripojenie zaobstaráva klasický 3,5 mm jack.
 
 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5.-EUR . Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.

Koss KEB/30B (doživotná záruka)
Koss KEB/30B (doživotná záruka)