Menu
Menu

KOSS KE/10 Green (doživotná záruka)

KOSS KE/10 Green (doživotná záruka)

KOSS KE/10 Green (doživotná záruka)

Kód výrobku: KE10GREEN

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá do uší

Najpredávanejšie Slúchadlá do uší

1
2
Skladom
3
Skladom

Špuntové slúchadlá KOSS KE/10 Green sú vhodné pre všetkých užívateľov, ktorí kladú veľký dôraz na štýl. Výrobca Koss si totiž na týchto slúchadlách dal obzvlášť záležať. Moderná zelená farba upúta pozornosť každého a zo slúchadiel sa stane tak nevšedný módny doplnok. Sú potiahnuté silikónom. Povrch je vďaka tomu vysoko odolný, slúchadlá sa tak skvele hodia pre športové aktivity a aj do extrémneho počasia. 

Skvelé zvukové vlastnosti sú s frekvenčným rozsahom 40 - 20 000 Hz, impedanciou 32 ohmov a citlivosťou 100 dB samozrejmosťou. Môžete sa tak tešiť na vynikajúci zvuk neskreslených stredov s čistými výškami a dynamickými basmi.

Kábel o dĺžke 1,2m je zakončený konektorom typu jack 3,5mm. V balení nechýba ani praktické puzdro, ktoré zaistí bezpečnosť slúchadiel pri prenose. Užívajte si svoju obľúbenú hudbu na každom kroku s KOSS KE / 10 GREEN už dnes. Nakupujte na OKAY.sk a ušetrite svoj čas aj peniaze.

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5.-EUR . Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.