Koss HQ/1 (doživotná záruka)

Koss HQ/1 (doživotná záruka)

Koss HQ/1 (doživotná záruka)

Kód výrobku: HQ1

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá cez hlavu

Najpredávanejšie Slúchadlá cez hlavu

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom
Slúchadlá cez hlavu HQ1 značky Koss sú vhodné pre náročných užívateľov predovšetkým na hranie hier. Hlavnou prednosťou slúchadiel je vibračný menič pre fyzické zážitky z dynamických basov. Značka KOSS sa vyznačuje predovšetkým kvalitnými slúchadlami za priaznivú cenu a to platí aj u tohto typu slúchadiel. 
 
Uzavreté slúchadlá HQ1 majú nastaviteľný hlavový most a koženkové náušníky pre pohodlie pri dlhšom používaní. Kvalitný zvuk zabezpečuje citlivosť 93 dB a skreslenie pod 0.2%. Vibračný menič zabezpečuje fyzický zážitok z basov, pre jeho funkčnosť je potrebné vložiť do slúchadiel dvojicu AAA batérií. Bez batérií fungujú ako normálne slúchadlá. Pripojenie je pomocou 3.5 mm jacku a kábel je dlhý 2,5 metra. 
 
Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5.-EUR . Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.

Koss HQ/1 (doživotná záruka)
Koss HQ/1 (doživotná záruka)
Koss HQ/1 (doživotná záruka)