Konferenčný stolík Karen(dub sonoma)

Konferenčný stolík Karen(dub sonoma)

Konferenčný stolík Karen(dub sonoma)

Šířka (cm) 119, Výška (cm) 42, Hloubka (cm) 68, Materiál MDF, Dekor/barva dub, Tvar jiný tvar

Kód výrobku: 909-0043/004

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Sklenené konferenčné stolíky

Najpredávanejšie Sklenené konferenčné stolíky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Do obývacej izby ako prvý väčšinou zháňate sedaciu súpravu. Hneď v závese pokračuje konferenčný stolík. Keďže každý počas dňa rád posedí aspoň niekoľko minút v sedačke, oceníte možnosť si odložiť šálku kávy, telefón, ovládač od televízie alebo rozčítanú knihu. Konferenčný stolík tiež skvele poslúži pri posedení s priateľmi alebo rodinou.

Okrem praktického využitia plní aj estetickú funkciu. Je tým správnym prvkom, ktorý doplní sedaciu súpravu a vyváža tak celý priestor. Konferenčný stolík z programu Karen je naviac veľmi elegantný. Spojenie jednoduchosti a drobných detailov z neho robí veľmi atraktívny nábytok. Pri výbere vždy záleží na štýle vašej domácnosti. Dekor je jedným z tých faktorov, ktorý prepojí všetky prvky v jeden celok.

Konferenčný stolík Karen vás zaujme svojímfuturistickým dizajnom, kde pozornosť púta predovšetkýmnevšedné tvarovanie konštrukcie, ktorá je dodávaná v prírodnom dekore dub sonoma. Sklenená doska je rovnako prevedená v neobvyklom tvare. Stolík tak pôsobí dojmom nielenpraktického prvku, ale aj dekoračného predmetu, ktorý učiní váš interiér modernejší.

Výhody:

  • nadčasový dizajn
  • moderná kombinácia dekorov
  • nezameniteľný vzhľad

Vyhotovenie:

  • materiál: sklo / MDF laminát
  • dekor: dub sonoma

Dodanie:

  • demontované
Konferenčný stolík Karen(dub sonoma)