Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN397LDF

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN397LDF

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN397LDF

D, Čistá kapacita chladničky 103 L, Čistá kapacita mrazničky 103 L, Hlučnosť 35 dB, Mraziaci výkon 9,5 kg/24h, Klimatická trieda SN-T, Výška 2030 mm, Šírka 600 mm, Hĺbka 665 mm

 • Energetická trieda: D
 • Čistý objem chladničky je 218 l a chladiaca časť obsahuje 103 l, čo poskytuje priestor pre všetky potraviny
 • Vďaka vyhotoveniu Perfect Fit môžete chladničku umiestniť priamo ku stene alebo k nábytku bez nutnosti odstupu, uhol otvárania dverí 90° umožňuje plný prístup ku všetkým priehradkám za všetkých okolností
 • Senzory FreshSense nepretržite kontrolujú vnútorné priestory a vytvárajú dokonalé prostrediepre dlhodobé uchovanie potravín
 • MultiAirFlow rovnomerne distribuuje vzduch do všetkých kútov a vytvára ideálnu klímu pre potraviny
 • SuperCooling a SuperFreeze sa postarajú o krátkodobé zníženie teploty, čím rýchlo schladia novo pridané potraviny a zanechajú ideálnu teplotu vnútri spotrebiča
 • NoFrost technológia zamedzí vzniku námrazy, čím vám ušetrí prácu a predovšetkým čas
 • VitaFresh XXL <0 °C> zásuvka s reguláciou vlhkosti je ideálna pre uchovanie ovocia a zeleniny v čerstvosti, druhá zásuvka (nízkoteplotná) poskytuje optimálne podmienky pre skladovanie mäsa a rýb
 • LED vnútorné osvetlenie zaručuje skvelú orientáciu v priestore
 • Akumulačná doba v prípade poruchy či výpadku elektrickej energie je 15 hodín
 • Hlučnosť: 35 dB
 • Rozmery: 2030 x 600 x 665 mm (VxŠxH)

Neváhajte a kúpte si svoju kombinovanú chladničku ešte dnes!

Kód výrobku: KGN397LDF

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky s mrazničkou dole

Najpredávanejšie Chladničky s mrazničkou dole

1
2
Skladom
3

Kombinovaná chladnička

Bosch KGN397LDF


Inteligentné senzory, ktoré strážia teplotu

Pomocou senzorov FreshSense, ktoré nepretržite kontrolujú teplotu v chladničke a mraziacej časti, je docielená ideálna klíma. Potraviny si zachovajú svoju konzistenciu, chuť a výživové hodnoty po dlhšiu dobu.

Odmrazovanie bez námahy

Vďaka technológii NoFrost je zabránené tvorbe ľadu a námrazy a vy sa tak navždy zbavíte nepríjemného odmrazovania. Chladný vzduch je ventilátorom rozháňaný do každého kúta mraziaceho priestoru a pritom sa potravinám odníma vlhkosť a voda z roztápajúcej sa námrazy sa vyparí mimo spotrebič.

Obrovský priestor pre čerstvé potraviny

Zásuvky VitaFresh XXL <0 °C> sú rozdelené na dve odlišné zóny. Horná suchá zóna je určená pre skladovanie mäsa a rýb. Posuvom regulátora môžete udržiavať v zásuvke teplotu okolo 0°C. Spodná veľká priehradka je vďaka možnej regulácii vlhkosti špeciálne navrhnutá na uskladnenie ovocia a zeleniny, ktoré tu ostanú dlhšie čerstvé. Viac vlhkosti je potrebné na uloženie zeleniny a menej pre dlhotrvajúcu čerstvosť ovocia.

Dva nezávislé chladiace okruhy

Ako chladiaca, tak aj mraziaca časť spotrebiča majú svoj vlastný chladiaci okruh, pri ktorých možno nastavovať teplotu individuálne. Aj táto drobná vymoženosť vedie k úspore energie.

SuperFreeze

SuperFreeze je vhodné využiť vo chvíli, keď do mrazničky pridáte čerstvé potraviny, ktoré zvýšia jeho vnútornú teplotu. Naviac je vhodné tieto potraviny čo najrýchlejšie zamraziť, aby si uchovali maximálne množstvo chuti.

SuperCooling

Podobne, ako u zmienenej funkcie SuperMrazenie, disponuje spotrebič taktiež funkciou SuperCooling (SuperChladenie), zabudovanou v chladiacej časti. Stačí ju aktivovať pred odchodom na nákup, dôjde tým k dočasnému zníženiu teploty. Chladené potraviny sú chránené pred navýšením vnútornej teploty čerstvo doplnenými zásobami, ktoré sa po vložení do chladničky rýchlo schladia.

Jednoduchý prístup aj v kúte

Postavte si chladničku tam, kde ju potrebujete. Bez okolitých medzier. Dvere chladničky sa otvárajú do uhla 90°, takže máte ľahký prístup ku všetkým priehradkám, aj keď chladničku umiestnite priamo ku stene alebo nábytku.

LED osvetlenie

LED svetlá zaručujú dokonalé rovnomerné osvetlenie vnútorného priestoru chladničky bez toho, že by oslňovali. Spotrebovávajú naviac menej elektrickej energie než štandardné žiarovky a vydržia po celú dobu životnosti spotrebiča.

Rovnomerná cirkulácia vzduchu

Systém Multi AirFlow zaisťuje rovnomerné prúdenie vzduchu na všetkých úrovniach chladničky a mrazničky pre ešte dlhšiu čerstvosť vašich potravín. Vďaka konštantnej teplote ostanú vaše potraviny chutné a čerstvé omnoho dlhšie.

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN397LDF
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN397LDF
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN397LDF
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN397LDF
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN397LDF
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN397LDF