Menu
Menu

Kenwood KIV700

Kenwood KIV700

Kenwood KIV700

Kód výrobku: KIV700

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Do auta

Najpredávanejšie Do auta

1
2
3
Skladom

Autorádio Kenwood KIV700 je stvorené pre tých najnáročnejších užívateľov. Najvyššia kvalita je zaručená. Autorádio je vybavené konektormi, ktoré vás prepoja s vaším USB, iPodom a i Phonom, a tým vám umožnia užiť si vaše hudobné súbory vo formáte MP3, WMA, AAC a Wav z MP3 prehrávača, iPodu/iPhonu alebo USB kľúča. Video výstup RCA je ideálne na pripojenie doplňujúcej obrazovky.

 

S funkciou music search autorádio Kenwood KIV700 umožňuje vyhľadávanie obľúbených skladieb z hudobnej databázy uloženej na vašom nosiči. S dokonalým systémom Favorite Memory nahráte prvky, ktoré využívate najčastejšie, ako napríklad rádio stanice alebo telefónne čísla. Vo výhodnej cene je zahrnuté aj diaľkové ovládanie, ktoré stačí pripojiť k volantu, a tak sa zvýši vaša bezpečnosť a pohodlie počas jazdy.

 

S ideálnym akustickým priestorom v aute pomocou Sound Excellence DSP, je vaša jazda nezabudnuteľným zážitkom. Autorádio Kenwood KIV700 je kompatibilné so sadou handsfree Bluetooth (KCA-BT200 & 300), aby sa vám jazdilo bezpečnejšie. Variabilné podsvietenie tlačidiel a elegantná čierna farba dokonale zapadne do vášho elegantného interiéru. Nádherný dizajn a dokonalé funkcie autorádia Kenwood KIV700 si musia obľúbiť všetci.

Kenwood KIV700