Kapsulový kávovar Bosch Tassimo Suny TAS3204

Kapsulový kávovar Bosch Tassimo Suny TAS3204

Kapsulový kávovar Bosch Tassimo Suny TAS3204

Typ Tassimo, Kapacita vodného zásobníka 0,8 l, Automatické odstraňovanie vodného kameňa

Na výber máte z viac než 40 nápojov mnohých obľúbených značiek, takže si kedykoľvek môžete pripraviť silné espresso, lahodné Caffé Crema, voňavé Cappuccino, horúcu čokoládu a veľa ďalších. Systém SmartStart. Stačí jednoduché stlačenie tlačidla a váš obľúbený nápoj sa začne pripravovať. Akonáhle bude dokončený proces sparenia, spotrebič sa sám automaticky prepne do pohotovostného režimu a vy sa nebudete musieť o nič starať. Zásobník na vodu sa pýši kapacitou až 0,8 litra, takže bez problémov poslúži aj väčšej rodine.

Neváhajte a vychutnávajte si lahodnú kávu každé ráno!

Kód výrobku: TAS3204

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Kávovary na kapsule

Najpredávanejšie Kávovary na kapsule

1
Skladom
2
3
Skladom

Moderný dizajn

Pýši sa moderným a nadčasovým dizajnom, takže sa z neho stane prednosť každej kuchyne. Na výber máte z viac než 40 nápojov mnohých obľúbených značiek, takže si kedykoľvek môžete pripraviť silné espresso, lahodné Caffé Crema, voňavé Cappuccino, horúcu čokoládu a veľa ďalších. Aby ste si toto všetko a oveľa viac mohli dopriať v priebehu okamihu, disponuje kávovar systémom SmartStart. Stačí jednoduché stlačenie tlačidla a váš obľúbený nápoj sa začne pripravovať.


Automatické vypínanie

Akonáhle bude dokončený proces sparenia, spotrebič sa sám automaticky prepne do pohotovostného režimua vy sa nebudete musieť o nič starať. Táto funkcia vám veľmi pomôže so znížením spotreby energie a to bez námahy.


Automatické čistenie

Aby kávovar plnil svoju funkciu a zásoboval vás čerstvou a predovšetkým chutnou kávou, musíte sa mu občas tiež venovať, čo väčšinou nebýva obľúbená činnosť. Avšak pri kúpe kávovaru TASSIMO získate servis T DISC. Ten zahŕňa čiarový kód, ktorý potrebujete na vyčistenie systému sparenia a spustenie automatického programu, ktorý má za úlohu odstrániť vodný kameň. Nebudete sa teda musieť o nič starať. Akonáhle bude potrebné vykonať túto údržbu, prístroj vás sám automaticky upozorní.


Vyberateľný podstavec na šálky

Milovníci veľkých šálok sa už iste stretli s problémom, že ich hrnček sa pod prístroj jednoducho nezmestil. Stojan na šálky Suny je totiž vhodný pre akúkoľvek veľkosť hrnčeka. Jedná sa o flexibilný stojan, ktorý je možné výškovo nastaviť a v prípade potreby úplne vybrať. Už nikdy sa vám nestane, že sa budete musieť vzdať čo i len jedinej kvapky kávy.


Veľký zásobník na vodu

Aby ste nemuseli pri každej príprave šálky kávy myslieť na to, že musíte ešte zásobovať prístroj tekutinami, disponuje kávovar zásobníkom na vodu. Ten sa nachádza na zadnej strane a pýši sa kapacitou až 0,8 litra, takže bez problémov poslúži aj väčšej rodine. Aby manipuláciu s ním zvládol úplne každý, dal si výrobca veľmi záležať na tom, aby sa jednoducho vyberal a dal sa napĺňať priamo z kohútika.

Kapsulový kávovar Bosch Tassimo Suny TAS3204
Kapsulový kávovar Bosch Tassimo Suny TAS3204
Kapsulový kávovar Bosch Tassimo Suny TAS3204