iPhone XR 128GB Black

iPhone XR 128GB Black

iPhone XR 128GB Black

15,5 centimeter (6.1"), Vnútorná kapacita pre ukladanie 128 GB, Jeden fotoaparát, iOS 12, NanoSIM + eSIM, Konektor Lightning , 4G , Wi-Fi , NFC

Model roku 2018

- Nechaj sa okúzliť Liquid Retina displejom, najvyspelejším LCD displejom na trhu
- Zdokonalené Face ID ti umožní bezpečné odomknutie telefónu pomocou tváre
- Hraj hry na najvyššie detaily vďaka najchytrejšiemu a najvýkonnejšiemu čipu v smartphoneA12 Bionic
- Prelomová fotosústava True Depth ti umožní vytvrřit snímky ako od profesionála
- Dokonale vyladený operačný systém iOS 12 s úplne novými funkciami a lepšou ochranou súkromia
- Sklenená zadná strana umožňujúca nabíjať telefón jednoducho bezdrôtovo
- Luxusný dizajn a elegantné prevedenie s najodolnejším predným sklom na smartphone
- Skvelá odolnosť proti poliatiu, vode a prachu vďaka krytiuIP67

Neváhaj a kúp si tento špičkovo vybavený model spoločnosti Apple na Okay.sk

Kód výrobku: IPXR128GBBK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
iPhone XR


iPhone Xr
Brilantný. Po všetkých stránkach.


Úplne nový Liquid Retina displej – najvyspelejší LCD displej na trhu. Ešte rýchlejší Face ID. Vôbec najchytrejší a najvýkonnejší čip v smartphone. A prelomová fotosústava. iPhone XR skvele nielen vyzerá.


Displej
Cez celú plochu


Nový iPhone Xr má najvyspelejší LCD displej na trhu. Vďaka inovatívnemu technickému riešeniu podsvietenia siaha obrazovka do rohov. Takže celá predná plocha je vlastne len displej s dokonale vernými farbami.


Prevedenie
Rámček z leteckého hliníka


Vôbec najodolnejšie predné sklo na smartphone. Precízne spracovaný rámik z leteckého hliníka. Odolnosť proti vode a prachu. A šesť nádherných nových farieb. Sklenený chrbát samozrejme umožňuje nabíjať iPhone Xr jednoducho bezdrôtovo.


Bezpečnosť
Zdokonalené Face ID


Keď namiesto hesla používate svoju tvár, všetko je jednoduchšie. Jedným pohľadom iPhone Xr odomknete, prihlásite sa do aplikácií a k účtom. Je to najbezpečnejšie riešenie overovania užívateľa podľa tváre v smartphone. Teraz navyše ešte rýchlejšie.


A12 Bionic
Inteligentný čip


Toto je najchytrejší a najvýkonnejší čip v smartphone s Neural Enginom ďalšej generácie. Prináša pôsobivé zážitky v rozšírenej realite. Fantastické portréty s ovládaním hĺbky ostrosti. A rýchlosť a plynulosť vo všetkom, čo na iPhone robíte.


Kamera
Prelomová fotosústava


Najobľúbenejší fotoaparát na svete spúšťa novú éru fotografie. Inovatívny snímač, obrazový signálový procesor a Neural Engine vám teraz pomáhajú fotiť ako nikdy predtým.


Nový 12Mpx snímač
Hlbšie a väčšie pixely


Nový snímač zaručuje vernejší obraz, presnejšie farby a menej šumu v záberoch urobených pri slabom osvetlení. Tiež došlo k zdokonaleniu bokeh efektu, kde snímky v portrétnom režime sú ešte profesionálnejšie. Navyše možno dodatočne upravovať hĺbkuostrosti.


iOS 12


Dokonale vyladený operačný systém prináša úplne nové funkcie, medzi ktoré patrí najmä sledovanie času stráveného s iPhonom, združovania notifikácií alebo chytré skratky pre často opakované činnosti. Systém je navyše celkovo rýchlejší ako kedykoľvek predtým. Mimoriadny dôraz je kladený na ochranu súkromia užívateľa. Ani v tomto smere nemá iOS 12 žiadnu konkurenciu.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XR 128GB Black
iPhone XR 128GB Black
iPhone XR 128GB Black