Menu
Menu

InHouse MKF-BT65

InHouse MKF-BT65

InHouse MKF-BT65

Kód výrobku: MKFBT65

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Transmittery

Najpredávanejšie Transmittery

1
2
3
Skladom

Na akomkoľvek autorádiu prehráte hudbu z širokej škály zdrojov a to vďaka BlueTooth FM Transmiteru InHouse MKF-BT65FM. Stačí naladiť rovnakú frekvenciu na transmitteri a vo vašom autorádiu a stereo prenos je hraný z vašich auto reproduktorov. Prehráte hudbu cez BlueTooth spojenie telefónu, PDA alebo notebooku. MP3 súbory číta z SD/MMC kariet či USB pamäti a nechýba ani 3,5mm jack pre napojenie na telefón, PDA, DVD, notebook, diskman.

MKF-BT65FM nabíja ďalšie zariadenie cez integrovaný USB slot. Hands free zariadenie zobrazuje prichádzajúce hovory, prijatie, ukončenie hovorov a vždy automaticky preruší hudbu behom hovoru, načo ju opätovne spustí po zavesení. Integrovaný mikrofón je samozrejmosťou. FM transmiter MKF-BT65FM si pamätá na poslednú nastavenú frekvenciu a disponuje ohybným kovovým krkom pre lepšie prispôsobenie polohy. Balenie obsahuje pohodlný diaľkový ovládač.

Napájací USB port nabíja prostredníctvom autozapaľovania s výstupom DC 5 V/2.1 A. Dobíjať možno rovnako aj iPod, iPhone či iPad. Sám podporuje zapojenie do 12-24V autozapaľovania.

InHouse MKF-BT65
InHouse MKF-BT65