iGET Power B-12000

iGET Power B-12000

iGET Power B-12000

Kód výrobku: B12000

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Powerbanky

Najpredávanejšie Powerbanky

1
Skladom

iGET POWER B-12000 s microUSB káblom je externá napájacia batéria v luxusnom bielom prevedení z lešteného plastu. Power banka s veľkou kapacitou vnútornej batérie 12 000 mAh s najnovšou technológiou Li-Polymérovej batérie ponúka oveľa nižšiu hmotnosť, než majú štandardné Li-iónové batérie, tiež s ňou môžete váš telefón nabíjať viackrát a má väčšiu odolnosť voči pamäťovému efektu.

Externá batéria iGET POWER B-12000 jeskvelým pomocníkom na cesty, kde mnohokrát nemáte možnosť váš telefón dobiť klasickým spôsobom. S touto Power bankou môžete ľahko a pohodlne nabíjať všetky vaše zariadenia, ako napríklad mobilný telefón, MP3 a MP4 prehrávač, GPS navigáciu, fotoaparát, tablet, iPod, chytré hodinky atď. Váš smartfón môžete s touto externou batériou nabiť minimálne 4x. Dva 5V výstupy s 2.1 A a 2.2 A vám umožnia nabíjať aj zariadenia s vyšším prúdovým odberom, akými sú napríklad tablety a mobilné telefóny od spoločnosti Apple. Vďaka tlačidlu na tomto zariadení si kedykoľvek môžete skontrolovať stav nabitia, prípadne stav akutálního nabíjania. Jednotlivé stavy sa zobrazujú pomocou 4 LED dióds dizajnovým modrým podsvietením. 4 modro svietiace LED diódy značia 100% nabitie alebo nabíjanie, 3 modro svietiace LED diódy potom 75% nabitie alebo nabíjanie, 2 modro svietiace LED diódy 50% nabitie alebo nabíjanie a 1 modro svietiaca LED dióda potom 25% nabitie alebo nabíjanie.

Power banka iGET POWER B-12000 disponuje dvoma nabíjacími USB 2.0 portami, ktoré umožnia nabíjať súčasne dve zariadenia, čo je obzvlášť na cesty veľmi praktické. Power banka je tiež vybavená ochrannými prvkami, ktoré zabránia poškodeniu pripojeného zariadenia. Súčasťou tejto ochrany je ochrana pred vybitím, prepätím, skratom, prebíjaním aj prehriatím. Okrem týchto ochrán obsahuje externá batéria inteligentné nabíjanie, ktoré automaticky vypína Power banku pre maximálnu úsporu uloženej elektrickej energie. Súčasťou balenia je aj dlhý biely microUSB kábel.

 

iGET Power B-12000