HP TouchSmart Pavilion 14-n010sc (F2T97EA) ROZBALENO

Tovar je vypredaný

HP TouchSmart Pavilion 14-n010sc (F2T97EA) ROZBALENO

Kód výrobku: 14N010SC_ZT01
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mini notebooky

Dôvody zaradenia medzi bazárový tovar:

  • vybalené / vyskúšané

 

Nevšedný notebook HP TouchSmart Pavilion 14-n010scvám bude skvelým spoločníkom doma, v práci i na cestách. Jeho dokonalá mobilita vychádza z váhy iba 1,98 kg a kompaktných rozmerov, môžete si ho teda vziať kamkoľvek so sebou, bez toho aby vás výrazne zaťažil. Špičkový rozhľad pri práci vám poskytne displej s uhlopriečkou 15,6" a s HD rozlíšením. Ponúkne vám veľa zábavy pri sledovaní filmov, surfovanie na internete, či prezeranie fotografií. Ovládanie vám v mnohých prípadoch zjednoduší dotyková obrazovka. Vďaka podpore multidotykových gest je ovládanie tohto počítača naozaj jednoduché - aj bežné úkony ako vybavovanie e-mailov alebo prehliadanie sociálnych sietí vás budú baviť. Vaším sprievodcom po novom zariadení bude najnovší operačný systém Windows 8 z dielne spoločnosti Microsoft. Je skvelá voľba používať Windows 8 spoločne s dotykovou obrazovkou, pretože presne na tento účel bol vytvorený.

Schopnosť vysokého pracovného tempa dodáva dvojjadrovýprocesor Intel i3-3217U. Jadro produkuje presne taký výkon, aký by mal mať každý pracovný notebook, teda okolo 1,8 GHz. Pr väčšej záťaži je pripravená pomôcť operačná pamäť DDR3 s veľkosťou 4 GB. Krištáľovo čistý obraz vám bude vykresľovať grafická karta Intel HD Graphics 4000.

Dáta uložíte na priestranný pevný disk HDD o celkovej kapacite 500 GB. Jednoduché prenesenie obrazu z notebooku na váš televízor vám umožní HDMI port. Prehrávanie CD/DVD diskov vám zaistí DVD mechanika, ktorá dokáže tieto médiá aj vypaľovať. K sieti sa pripojíte buď káblom pomocou LAN portu, alebo bezdrôtovo technológiou Wi-Fi. Na komunikáciu s vašimi priateľmi a rodinou môžete využiť integrovanú webkameru HP TrueVision HD s mikrofónom. 2x USB 3.0 a 1x USB 2.0 vám poskytnú rýchly prenos dát do externých zariadení.