HP Pavilion 11-n110 Smoke Silver

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 11-n110 Smoke Silver

Kód výrobku: 11N110NC
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
CD prehrávače

Konvertibilné zariadenie

HP Pavilion x360 11-n110nc je ďalší z radu zariadení, ktoré možno použiť dvojakým spôsobom. Vďaka kĺbu otočnému o 360° ho ľahko premeníte v tablet či notebook, používať ho môžete aj vo forme stojanu. Skvelý zvuk si vychutnáte prostredníctvom dvojice reproduktorov vybavených technológiou BeatsAudio, ktoré sú optimalizované tak, že ich bez zmeny kvality zvuku využijete v akejkoľvek polohe. 

Skvelý výkon

Displej budete pohodlne ovládať pomocou dotykovej obrazovky s podporou viacdotykových gest. Ponúka vám 11,6" uhlopriečku s HD rozlíšením a LED podsvietením. Mobilný dvojjadrový procesor Intel Core M5Y10c s pracovnou frekvenciou 0,8 GHz zaisťuje hlavný chod počítača. Vo výkone mu pomáha 4 GB operačná pamäť. Na ukladanie dát je pre vás k dispozícii 500GB hybridný disk, ktorý je doplnený o 8GB modul Flash pamäte. Tá slúži na zrýchlenie reakcií systému.

 

Vynikajúca výbava

So všetkými priateľmi si ľahko zavoláte vďaka webkamere HD TrueVision s integrovaným digitálnym mikrofónom. Ako operačný systém tu slúži Windows 8.1 64bit. Samozrejmosťou je pripojenie k Internetu pomocou Wi-Fi prostredníctvom štandardov b,g,n. Dáta môžete prenášať buď bezdrôtovo pomocou Bluetooth, alebo prostredníctvom trojice portov USB (2x USB 2.0 a 1x USB 3.0). Chcete ukázať svoje fotky z dovolenky priateľom? Jednoducho pripojíte počítač k televízii pomocou portu HDMI a môžete sa to do toho pustiť!