HP LaserJet Pro M12w T0L46A POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Tovar je vypredaný

HP LaserJet Pro M12w T0L46A POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Kód výrobku: T0L46A_ZT08
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
PC doplnky, kancelária zlacnené

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

S tlačiarňou HP LaserJet Pro M12w ušetríte ako rozpočet, tak i miesto. Najmenšia laserová tlačiareň od HP je nástupcom tlačiarne HP LaserJet Pro P1102w. Skvele sa hodí do prostredia, kde tlačiareň nemá zaberať veľa miesta a tlačí sa tu malé množstvo (odporúča sa do 1 000 strán za mesiac) dokumentov s dôrazom na ostrý čierny text.

Tlačiť môžete začať skoro ihneď po rozbalení. Súčasťou balenia je zavádzací toner, ktorý vydrží približne 500 strán. Náhradný toner HP 79A má dvojnásobnú kapacitu. Zobrazovací valec je súčasťou náhradného tonera, takže výmena spotrebného materiálu je jednoduchá.
 
Tlačiareň oplýva rovnakými vlastnosťami ako HP LaserJet Pro M12a s jednou dôležitou funkciou navyše. Dokumenty môžete odosielať bezdrôtovo vďaka integrovanému rozhraniu Wi-Fi. Môžete tlačiť aj s využitím priamej mobilnej tlače (bez prístupu k sieti). So službou HP ePrint môžete tlačiť takmer odkiaľkoľvek.

 

Systém tlače

HP použilo technológiu lasera - čiernobieleho, pričom sa sústredilo na rýchlosť tlače - až 18 str./min. pri dvojfarebnej kvalite 600x600 dpi. Možnosť tlačiť obojstranne nájdete na HP LaserJet Pro M12w tiež, avšak ovládanie je ručné s podporou ovládača.

HP je vybavené jedným zásobníkom na 150 listov, kde môžete použiť laserový, bežný, fotografický, pergamenový papier alebo obálky, štítky, karty, fólie a pohľadnice.

Prevádzkovú záťaž stanovili na počet 5000 strán za mesiac

 


 

Technické informácie

K tlačiarni sa dá pripojiť dvoma spôsobmi, raz cez USB 2.0, kedy stačí mať systém Windows alebo Mac OS X, a druhýkrát cez bezdrôtový Wi-Fi adaptér, ktorý možno využiť pomocou aplikácie HP ePrint alebo cez Google Cloud Print.

HP sa s touto mobilnou verziou zariadenia chce presadiť v domácnostiach, kde nebude tlačiareň príliš prekážať a zapadne skvelo do vášho dizajnu, preto s rozmermi 349 x 238 x 196 mm váži 5,2 kg. Na doplnenie farby sa používa toner 79A.

 

 

Popis zariadenia

1 - Ovládací panel s LEDdisplejom
2 - port USB
3 - Vstupný zásobníkna 100 listov
4 - Horný krytpre prístup k tonerovým kazetám
5 - Bezdrôtovápriama tlač
6 - Vsavané rozhranie bezdrôtovej siete
7 - Viacúčelový zásobníkna 150 listov (otvorený)