HP LaserJet CP1025 CF346A

Tovar je vypredaný

HP LaserJet CP1025 CF346A

Kód výrobku: CP1025
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Obohaťte dokumenty farebnýmprevedením, vytvárajte marketingovémateriály vlastnými silami a pritom zachovajte nízke náklady na čiernobielu tlač. Najmenšia farebná laserová tlačiareň HP je tiež jednou z energeticky najúspornejších na svete. Sa ľahko použiteľnými funkciami si udržíte požadovanú produktivitu. Tlačiareň HP Color LaserJet Pro je ideálna pre domáce kancelárie a malé firmy, ktoré potrebujú lacnú, kompaktnú farebnú laserovú tlačiareň produkujúcu veľmi kvalitnú farebnú tlač a cenovo dostupnú čiernobielu tlač.

Šetrite peniaze, šetrite miesto: najlacnejšia farebná laserová tlačiareň HP sa radí medzi najmenšie na svete. Tlačte dokumenty s prijateľnými nákladmi. Môžete mať rovnaké náklady na čiernobielu tlač, aké ponúkajú čiernobiele tlačiarne HP LaserJet. Spoľahnite sa na profesionálne, presné výsledky s ostrým textom, hladkými farbami a detailnými obrázkami vďaka technológii HP ImageREt 2400. Tlačte veľmi kvalitné dokumenty pomocou originálnych tonerových kaziet HP LaserJets tonerom ColorSphere.

Jedna z energeticky najúčinnejších farebných laserových tlačiarní na svete. Šetrite zdroje s najmenšou farebnou laserovou tlačiarňou HP! Šetrite energiu využitím technológie okamžitého nábehu a znížte svoje náklady vďaka technológii HP Auto-On/Auto-Off. Bezplatná a jednoduchá recyklácia - kazety vrátené prostredníctvom programu HP Planet Partners sú recyklované zodpovedným spôsobom.

Navrhnite marketingové materiály a inšpirujte sa pre vaše tlačené projekty pomocou softvéru HP Creative Studio for Business. Dosiahnite skvelých výsledkov - prednastavení zástupcovia optimalizujú výstupnú kvalitu na základe vybraných médií. Ľahko upravujte bodové farby a používajte ich v celom dokumente sa základnými nastaveniami kalibrácie farieb.

Pokiaľ nie je v parametroch či texte k výrobku uvedené, že balenie obsahuje dátový či USB kábel, je nutné zakúpiť ho zvlášť.