HP Deskjet 1510 B2L56B ROZBALENO

Tovar je vypredaný

HP Deskjet 1510 B2L56B ROZBALENO

Kód výrobku: B2L56B_ZT08
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Dôvody zaradenia medzi bazárový tovar:                                  

  • vybalené / vyskúšané
  • použitý nepoškodený výrobok

 

Jednoduchý a spoľahlivý pomocník do každej menšej kancelárie a domácnosti. To je multifunkčné zariadenie HP Deskjet 1510 All-in-One, ktoré zastane funkciu tlačiarne, kopírky a skenera. Vždy perfektne ostré a čitateľné dokumenty sú zaistené vďaka čiernobielemu aj farebnému tlači v rozlíšení 600x600 dpi. Skener multifunkčné tlačiarne HP Deskjet 1510 All-in-One ponúka optické rozlíšenie 1200x1200 dpi.

Toto atramentové multifunkčné zariadenie je navrhnuté pre domácu tlač farebných fotografií a dokumentov pri maximálnom zaťažení 1000 strán na mesiac. Jeho vlastnosti určite ocenia všetci užívatelia, ktorí preferujú rýchlosť, kvalitu a jednoduchú obsluhu, ktorá je zaistená pomocou štyroch tlačidiel. Okrem toho vám pomôže ušetriť peniaze, a to nielen vďaka nízkej spotrebe elektrickej energie, ale aj pomocou XL kaziet. Dovoľuje vám totiž tlačiť ako s klasickými náplňami HP 301, ktoré umožňujú tlač vo vysokom rozlíšení, tak aj s XL náplňami, s ktorými môžete tlačiť efektívnejšie vďaka výhodnejšej cene.

multifunkčná atramentová tlačiareň HP Deskjet 1510 All-in-One (B2L56B)

S touto multifunkčnou tlačiarňou zastanete bez problému všetky potrebné činnosti v kancelárskom a firemnom prostredí. Ušetríte tak výdaje za tri rôzne kancelárske zariadenia aj miesto na pracovnom stole. Tlačiareň ľahko pripojíte pomocou klasického USB 2.0 rozhrania, ktoré sa v dnešnej dobe nachádza na väčšine pracovných počítačových stanic alebo notebookoch.

 

Pokiaľ nie je v parametroch alebo texte k výrobku uvedené, že balenie obsahuje dátový alebo USB kábel, je nutné zakúpiť ho zvlášť.