Hotpoint E4D AAA X C

Hotpoint E4D AAA X C

Hotpoint E4D AAA X C

Kód výrobku: E4DAAAXC

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky

Najpredávanejšie Chladničky

1
Skladom
2
3
Skladom

Americká chladnička Hotpoint E4D AAA X C

Doprajte svojim potravinám tú najväčšiu starostlivosť. Americká chladnička Hotpoint E4D AAA X C predĺži ich čerstvosťhneď pomocou niekoľkých funkcií.

Vďaka luxusnému modernému dizajnu, veľkému množstvu programov a obrovskému úžitkovému priestoru sa z nej stane vaša chladnička snov. Navyše, sa skvelo hodí pre veľké rodiny.

 

    Ideálne prostredie

Hlavnou funkciou chladničiek je uchovávanie potravín v ideálnom prostredí. Chladenie High Definition je využívané presne pre tento účel. Novo vložené potraviny budú po dobu 9 dní stále rovnako čerstvé, ako v deň uloženia.

Sytém Active Oxygen zabraňuje až o 90% tvorbe baktérií a o 70% zápachu. Uvoľňuje totiž molekuly aktívneho kyslíka, ktorý zabraňuje tvorbe baktérií a plesní.

 No Frost 

Americká chladnička disponuje správnu cirkuláciou chladného vzduchu a vďaka tomu nedochádza k zhromažďovaniu vlhkosti a následne k jej námraze. Vlhký vzduch je odvádzaný von, čo zaistí, že vnútorný priestor bude krásne čistý.

 Super mrazenie

Funkcia rýchleho mrazenia slúži na to, že zníži teplotu na najnižšiu možnú hodnotu na krátku dobu, čím sa urýchli doba procesu zmrazovania čerstvých potravín a tým sa uchová ich kvalita.

 4-Door Fridge Freezer

Výrobca samozrejme vie, že vzhľad je veľmi dôležitý, preto sa chladnička môže pýšiť originálne moderným dizajnom, vďaka ktorému sa stane okrasou každej kuchyne.

Chladnička je tvorená 4 dverami, ktoré môžete nezávisle na sebe otvárať a manipulovať s nimi. Mraziaci zóna je rozdelená na dve samostatné zásuvky, ktoré sa skladajú s rozličných úložných priestorov a nájdete tu aj výrobník ľadu.

   Ecotech

Symbolom Ecotech sa označujú spotrebiče, ktoré spĺňajú najvyššie štandardyenergetickej efektívnosti. Preto tie im označenia sú zárukou vysokej účinnosti, nižšej spotreby a perfektného výkonu.

 
 
Hotpoint E4D AAA X C
Hotpoint E4D AAA X C
Hotpoint E4D AAA X C
Hotpoint E4D AAA X C